Prezenter telewizyjny, muzyk, aktor... Życie erotyczne Edyty Górniak

Jest prawdziwą uwodzicielką. Rozkochiwała w sobie aktorów, wokalistów, radiowców i prezenterów telewizyjnych. Zobaczcie, jak wygląda lista partnerów Edyty Górniak.
Edyta Górniak i Robert Janowski Edyta Górniak i Robert Janowski KAPiF

Robert Janowski

Pamiętaliście, że Edycie Górniak przypisuje się romans z Robertem Janowskim? Podobno poznali podczas pracy w "Metrze". Jak podaje "Fakt", ich zażyłość doprowadziła do rozpadu małżeństwa wokalisty. Co ciekawe, Janowski nie był jedynym mężczyzną grającym w musicalu, którego artystka miała obdarzyć uczuciem.

Edyta Górniak, Robert JanowskiEast News

Edyta Górniak i Dariusz Kordek Edyta Górniak i Dariusz Kordek KAPiF

Dariusz Kordek

Także Dariusza Kordka poznała przy okazji pracy w słynnym musicalu. Kordek był już znanym aktorem, a kariera Górniak dopiero nabierała tempa. Byli ze sobą zaledwie rok. Mało kto wiedział, że byli parą. Media o ich związku przypomniały dopiero wtedy, kiedy byli kochankowie spotkali się na planie "Jak oni śpiewają". Artystka bardzo krytykowała występy Kordka, jednak wyznała też, że skrzywdził on ją najmniej ze wszystkich jej byłych partnerów.

Darku, jesteś jedynym mężczyzną, który nie zostawił po sobie zgliszczy w moim życiu - powiedziała.
Mam szczęście, bo gdy Edyta mówi źle o facetach, z którymi się spotykała, to zawsze mnie pomija. Myślę, że ma dobre wspomnienia z naszego związku. Tak naprawdę krótko byliśmy ze sobą i nie było żadnych awantur ani zdrad - powiedział aktor Se.pl.

Edyta Górniak, Dariusz Kordek

KAPiF

Edyta Górniak i Piotr Gembarowski w 1994 roku Edyta Górniak i Piotr Gembarowski w 1994 roku East News

Piotr Gembarowski

Kiedy Edyta Górniak poznała Piotra Gembarowskiego, ponoć była przekonana, że są dla siebie stworzeni. Jednak ich relacja zakończyła się bardzo szybko. Trudno dochodzić, dlaczego się rozstali, ponieważ każde z nich przedstawia zupełnie inną wersję.

Przez te chyba trzy miesiące znajomości nieustannie ujmował mnie tym, że na przykład dzwonił do mnie do domu, żeby zapytać, dlaczego płaczę, w chwili kiedy rzeczywiście płakałam. Wiedział, kiedy płaczę, kiedy krzyczę, o czym rozmawiam ze swoimi gośćmi - wspominała w wywiadzie dla "Gali". - Zwyczajnie mnie podsłuchiwał. Pan Gembarowski rozpoznał kod mojego telefonu, który był wyposażony w system pozwalający usłyszeć z zewnątrz, co się dzieje w domu.
To oszczerstwa. I dziwię się, że Edyta osiem lat po rozstaniu wpadła na tak absurdalny pomysł. Gdyby coś takiego miało miejsce - dlaczego milczała do tej pory? Czysty nonsens. Po nabraniu pewnego dystansu zrozumiałem, że Edyta jest nieszczęśliwa, bo ma poważne problemy ze sobą. Ale ja nie jestem Matką Teresą. W harmonijnym związku najważniejsze jest dopasowanie. Osoba o pewnym poziomie psychicznym i intelektualnym z kimś na innym poziomie nie stworzy wartościowego układu. Gdybym ujawnił nagrania, gdy ona mówi do mnie czułe słówka, przez 15 minut płacze i przeprasza po tym, jak ją zostawiłem pierwszy raz, kiedy także była nielojalna, udowodniłbym, że Edyta mówiąc o naszej znajomości, mija się z prawdą. Ale nie chcę się posuwać do takich metod - powiedział Gembarowski w wywiadzie dla "Na żywo".

Edyta Górniak, Piotr GembarowskiEast News

Edyta Górniak i Piotr Kraśko Edyta Górniak i Piotr Kraśko EAST NEWS/MW

Piotr Kraśko

Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli ze sobą bardzo krótko. Nigdy oficjalnie nie opowiadali o swoim związku. Kraśko i Górniak do dziś utrzymują koleżeńskie relacje.

Piotr Gembarowski
ur. 13 sierpnia 1970 w Warszawie
Gala 2002 grudzien albo 2003 styczen: "Przez te chyba trzy miesiące
znajomości nieustannie ujmował mnie tym, że np. dzwonił do mnie do domu,
żeby zapytać, dlaczego płaczę, w chwili kiedy rzeczywiście płakałam".
"Przepraszam, że tak nagle przyjechałem, ale czułem, że miałaś dzisiaj
ciężki dzień" - kiedy w środku nocy przyjeżdżał.
"Pan Gembarowski rozpoznałkod mojego telefonu, który był wyposażon w system
pozwalający usłyszeć z zewnątrz, co się dzieje w domu. - wiec nie
telepatia, a oszustwo
"Wiedział kiedy płaczę, kiedy krzyczę, o czym rozmawiam ze swoimi goścmi,
bo zwyczajnie mnie podsłuchiwał.

Edyta Górniak, Piotr KraśkoScreen z TVP

Edyta Górniak, Piotr KraśkoEast News

Edyta Górniak i Robert Kozyra Edyta Górniak i Robert Kozyra East News

Robert Kozyra

Edyta Górniak i Robert Kozyra poznali się w 1997 roku. Rozstali się w 1998 roku i to nie w zgodzie. Artystka zarzucała mu nawet publicznie, że wykorzystuje ją do lansowania się w mediach. Ich relacje poprawiły się w 2006 roku, kiedy ówczesny szef Radia Zet zaprosił byłą partnerkę do udziału w kampanii reklamowej.

Edyta Górniak, Robert KozyraForum/Darek Majewski

Edyta Górniak, Robert KozyraVIVA!

Edyta Górniak i Adam Sztaba Edyta Górniak i Adam Sztaba KAPiF

Adam Sztaba

Górniak była też związana ze znanym kompozytorem i pianistą, Sztabą.

Związek Adama i Edyty zaczął się za kulisami jej koncertu z Jose Carrerasem w 1997 roku. Szybko zostali parą i zamieszkali w jej mieszkaniu na warszawskim Ursynowie - donosiło "Na żywo".

Edyta Górniak, Adam SztabaKAPiF

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Edyta Górniak i Dariusz Krupa KAPiF

Dariusz Krupa

Edyta Górniak i Dariusz Krupa byli ze sobą 7 lat. Krupa był najpierw gitarzystą w zespole artystki, a potem jej menedżerem. Górniak była na tyle pewna uczucia do niego, że zaszła z nim w ciążę, a rok później wyszła za mąż. Nikt się nie spodziewał, że koniec ich relacji będzie tak burzliwy.

24 lutego 2010 roku Górniak i Krupa się rozwiedli. Wydawało się, że kiedy ich drogi zawodowe się rozejdą, podzielą majątek i ustalą zasady opieki nad synem Allanem, emocje opadną i obydwoje zaczną nowe życie. Tak się nie stało, ponieważ obydwoje nie unikali opowiadania o szczegółach swojej relacji.

Dariusz Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to
kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy
rozwodowej. A po niej robił przyjęcia dla dziennikarzy w naszym ogrodzie. I
opowiadał, jakim jest biednym, porzuconym przez żonę człowiekiem. Potem
znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była
zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane. Tyle tylko, że
nie umiał skorzystać z tego majątku, roztrwonił go. Ale zostawmy to, nie ma
to już znaczenia - wyznała artystka.
Górniak ma także żal do byłego męża o to, że przez niego straciła szansę na
karierę.
- Takiego miałam menadżera... Broadway, światowa kariera, duet z Jose
Carrerasem, a potem centrum handlowe. Nie chciałam dopuścić do tego, żeby
mąż, który nie ma pracy, jest przygnębiony, jest osobą przy żonie, która ma
wszystko, źle się czuł. Więc wymyśliłam dla niego posadę menadżera, a on po
prostu zrujnował to, co ja zbudowałam. Najpierw wysuszył mnie jako
artystkę, potem ściągnął do takiej rangi... Mówił: Musisz wyjść na scenę,
bo ja potrzebuję pieniędzy, więc wychodziłam na tę scenę. Myślałam, że tak
trzeba - powiedziała Górniak.
Dariusz Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy rozwodowej. A po niej robił przyjęcia dla dziennikarzy w naszym ogrodzie. I opowiadał, jakim jest biednym, porzuconym przez żonę człowiekiem. Potem znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane. Tyle tylko, że  nie umiał skorzystać z tego majątku, roztrwonił go - wyznała artystka "Super Expressowi".

Edyta Górniak, Dariusz Krupa

East News

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz East News

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz

Edyta Górniak i Krzysztof Ibisz na planie programu "Jak oni śpiewają" nie ukrywali, że pałają do siebie ogromną sympatią. Plotkowało się nawet, że to ze względu na ich zażyłość, ówczesny partner artystki, Dariusz Krupa, nie ma ochoty oglądać show.

Powiedzmy państwu, że mamy romans - powiedziała podczas jednego odcinka Górniak, dodając, że ona i Ibisz bardzo się kochają.

Edyta Górniak, Krzysztof IbiszEast News

Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm KAPiF

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Obecnym wybrankiem Edyty Górniak jest prawnik, Piotr Schramm. Artystka wyciągnęła wnioski z przeszłości i nie zwierza się już ze wszystkiego gazetom.

Kiedy latamy z Piotrem po świecie, to staram się tak planować podróże, abyśmy nie lecieli razem tym samym samolotem. Wiem, że gdyby coś mi się stało, tylko Piotr będzie w stanie przygotować Allana na to, żeby był odpowiedzialnym, wyedukowanym, mądrym człowiekiem. Tylko Piotr powie
mu prawdę, jaką miał mamę. Od nikogo innego się tego nie dowie - gala.
Kiedy latamy z Piotrem po świecie, to staram się tak planować podróże, abyśmy nie lecieli razem tym samym samolotem. Wiem, że gdyby coś mi się stało, tylko Piotr będzie w stanie przygotować Allana na to, żeby był odpowiedzialnym, wyedukowanym, mądrym człowiekiem. Tylko Piotr powie mu prawdę, jaką miał mamę. Od nikogo innego się tego nie dowie - powiedziała w wywiadzie dla "Gali".

Para podobno planuje wziąć ślub w przyszłym roku.

Piotr SchrammKAPiF

Edyta Górniak Edyta Górniak KAPiF

Kontrowersje

W 2005 roku ukazała się książka Piotra Krysiaka "Edyta Górniak bez cenzury". Autor twierdził, że piosenkarka była pod wrażeniem jeszcze innych mężczyzn, między innymi tancerza Andrzeja Kubickiego, założyciela radia RMF FM Stanisława Tyczyńskiego, menadżera Artura Iwana, a także dwóch producentów muzycznych: Paula Wilsona i Chrisa Neila.

Piosenkarka wytoczyła proces Krysiakowi. Twierdziła, że 97% informacji zawartych w książce jest sprzecznych z prawdą. Sąd nakazał autorowi książki przeprosić artystkę oraz wpłacić 10 tysięcy złotych na cel społeczny. Wstrzymał też rozpowszechnianie publikacji.

 

Paul Wilson i Chris Neil.Paul Wilson i Chris Neil.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.