Nowa para w polskim show-biznesie. Wiedzieliście, że oni są razem?!

Wykiełkowało uczucie między młodymi aktorami.
Ula Dębska, Jakub Wróblewski Ula Dębska, Jakub Wróblewski ATM

Ula Dębska i Jakub Wróblewski

Wielu z was przeżyło pewnie zauroczenie swoim współpracownikiem. Takie historie przydarzają się także gwiazdom. Do tej pory tych dwoje młodych serialowych aktorów - Ula Dębska i Jakub Wróblewski - ukrywało swoje uczucie przed światem. Jednak zdradził ich nasz informator. Zobacz, jak to wszystko się zaczęło!

Ula Dębska Ula Dębska ATM

Ula Dębska i Jakub Wróblewski

Ula Dębska i Jakub Wróblewski związani są Grupą ATM, która zajmuje się produkcją wielu seriali m.in. "Pierwszej miłości", "Ojca Mateusza", "Rancza" czy "Galerii".

Poznali się w hali produkcyjnej pod Wrocławiem, gdzie kręcone są zdjęcia do "Galerii", w której występuje Kuba i "Pierwszej miłość", w której gra Ula. Jak tu nie wierzyć w przeznaczenie? Trafili na siebie, choć oboje grają w innych serialach - mówi nasze źródło.

Ba! Seriale puszczane są nawet przez różne stacje!

Kuba WróblewskiATM

Zarówno Ulę, jak i Kubę, rzadko można spotkać na salonach. Ze swojej miłości także nie robią medialnej sensacji. Mają zastrzeżone profile na portalach społecznościowych, nie udzielają wywiadów. O ich romansie wiedzą jedynie nieliczni.

Na swoim prywatnym profilu na Facebooku Ula pochwaliła się jedynie wspólnym wyjazdem z Kubą do Sopotu. Ale i tak wszyscy wiedzą, że są razem. We Wrocławiu, z dala od paparazzi, mogą się ukryć przed światem. I spokojnie spędzać ze sobą wolny czas - relacjonuje nasze źródło.

Bardzo się cieszymy z nowego związku w rodzimym show-biznesie. Tym bardziej, że Wróblewski i Dębska wydają się naprawdę sympatyczni. Zobaczcie, kim są ?

Ula Dębska Ula Dębska ATM

Ula Dębska

Urszula Dębska urodziła się w 1987 roku, ma 163 cm wzrostu, zielone oczy i jest z zodiakalną Wagą - dowiadujemy się z jej fanpage'a na Facebooku. Fani tasiemców na pewno kojarzą Dębską z serialu "Pierwsza miłość" w Polsacie. Wciela się w nim w rolę Sabiny Wechsler.

Na co dzień Ula mieszka w Warszawie, gdzie studiuje prawo. Ponadto wielką pasją młodej aktorki jest sport, o czym świadczy jej idealnie smukła sylwetka. Dębska uprawia wiele dyscyplin, m. in. taniec nowoczesny, jazdę na nartach, pływanie, łyżwiarstwo, rolki oraz nurkowanie.

Ula DębskaKAPIF

 

Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła jako dziewczynka. Występowała w dziecięcych spektaklach Teatru Telewizji. Gdy trochę podrosła, zaczęła grać w serialach: "Na dobre i na złe" czy "Plebania". Ma na swoim koncie także role filmowe, w szwedzkim obrazie "Johan Falk: Operacja Słowik" czy produkcji "Wielkie rzeczy: Sieć" w reżyserii Krzysztofa Krauze.

Ula DębskaATM

Parę lat temu było o niej głośno, przy okazji jej ówczesnego romansu z Rafałem Mroczkiem. Później spekulowano o jej związku z Robertem Rowińskim, tancerzem z "Tańca z gwiazdami".

 

Ula Dębska, Rafał MroczekKAPIF

 

Medialne skandale chyba jednak nie leżą w jej naturze, bo od tamtego czasu, czyli od okołó 4 lat, mało się o niej słyszy. Podobnie jak o jej obecnym facecie, Kubie Wróblewskim. Kim on jest?

Kuba Wróblewski Kuba Wróblewski ATM

Kuba Wróblewski

Kuba Wróblewski ma 24 lata i pochodzi z katowickiej dzielnicy Ligota. Gra w serialu TVP "Galeria" - wciela się w rolę przystojnego Sebastiana, któremu marzy się Legia Cudzoziemska. Jesienią, na deskach Teatru Studio miała miejsce premiera jego dyplomowego spektaklu "Ufo", w reżyserii Iwana Wyrypajewa. To kamień milowy w jego karierze, o której marzył już jako nastolatek.

Pomysł żeby poważnie zająć się aktorstwem przyszedł mi do głowy w gimnazjum - mówi  aktor na łamach Teletygodnia. - Ale pierwsze kroki na scenie stawiałem jeszcze w podstawówce, w MDK-u w Ligocie, w grupie artystycznej Maćka Paździora. Tam też poznałem przyjaciół na całe życie. A chęć bycia aktorem wzmocniła miłość do Kabaretu Starszych Panów, Dudka i Tey. Jeśli chodzi o polskich aktorów, to moimi idolami są Marek Kondrat i Janusz Gajos. Z zagranicznych Al Pacino, De Niro, Brad Pitt,  Michael C. Hall.

Jednak na aktorstwie zainteresowania Wróblewskiego się nie kończą. Jak podaje Teletydzień , uwielbia on grać w tenisa, a także w pokera. Dodatkowo jego wielką pasją jest muzyka.

Fisz, Tworzywo Sztuczne i generalnie wszystkie projekty Bartosza Waglewskiego i Piotra Waglewskiego - wymienia swoich ulubieńców Wróblewski w wywiadzie dla gazety. - Można powiedzieć że jestem psychofanem Waglewskich. O.S.T.R. i do tego klasyka polskiego rapu.

Kuba WróblewskiATM

 

Wróblewski bardzo ceni sobie życie rodzinne i swoich przyjaciół. Pewnie dlatego rzadko możemy oglądać na branżowych imprezach.

Nie wyobrażam sobie też życia bez rodziny i przyjaciół - powiedział w tym samym wywiadzie.

W rozmowie z Teletygodniem Kuba zdradził także, jakie jest jego największe marzenie.

Marzę o tym, żeby ze swojego zawodu móc się utrzymać na godnym poziomie. Żeby móc pogodzić teatr ze wszystkimi innymi aktywnościami aktorskimi. I żebym zawsze mógł mieć szacunek do samego siebie.

Myślicie, że pasują do siebie? Zobaczcie kilka ich najlepszych zdjęć.

Ula Dębska Ula Dębska ATM

Ula Dębska

Ula Dębskakapif

 

Ula Dębskawbf