Przyjaciel Dody do Nergala: Dla mnie jesteś zerem. Ten Twój diabeł by sobie Tobą du*y nie wytarł nawet. A Doda na to...

Wczoraj wybraliśmy dla was najgorętsze fragmenty książki Nergala "Spowiedź heretyka". Lider Behemotha wylewa morze żali na swoją byłą, czyli Dodę. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź przyjaciela piosenkarki Dżagi oraz samej Dody. Co napisali?
Dżaga pomaga chorym dzieciom. Dżaga pomaga chorym dzieciom. generalniedzaga.bloog.pl

Dżaga

Dżaga, jedyny oficjalny sobowtór Dody, jest także jej najwierniejszym przyjacielem. Tych dwoje chodziło razem do szkoły w Ciechanowie i sporo już razem przeszli - dobrych i złych chwil. Także i teraz Dżaga nie opuścił Dody. Poprosiliśmy więc Mariusz Ząbkowskiego o komentarz w tej sprawie.

Wszystko co miałem do powiedzenia w tej kwestii znajduje się na moim Facebooku. Wpis jest ostry wpis,przyznaję. Jednak napisałem go pod wpływem silnych emocji. Powiem więcej, nie zmieniłbym w nim ani jednego słowa. Wszystko było szczere - mówi w rozmowie z nami.

Wygląda na to, że Dżagę zabolał nie tylko sposób , w jaki potraktował Dodę, lecz także jego.

Możecie mój wpis opublikować, może do tego człowieka coś w końcu dotrze. Był i moim przyjacielem... - w tym momencie Dżaga nagle przerwał swoja wypowiedź, widać nie chciał powiedzieć zbyt dużo.

Zajrzyjmy w takim razie na jego Facebooka...

 

Doda, Dżaga Doda, Dżaga KAPIF

Dżaga

Dżaga na swoim prywatnym facebookowym profilu umieścił taki oto wpis:

Jak można być takim niewdzięcznym palantem!!!Stary moim zdaniem kompletnie Ci odbiło a błysk fleszy(cudzych)wypalił Ci łeb od środka.Co za brednie!!!Byłem jedną z pierwszych osób która dowiedziała się o Twojej chorobie od mojej załamanej na maxa przyjaciółki więc wiem jak było.Byłem świadkiem tego jak odkłada swoje życie na półkę ratując Twoje.Jak poświęca się niknąc w oczach i desperacko szuka Ci szpiku.A Ty piszesz takie rzeczy!!!???Mam w dupie ze Twoje fanki znów zasypia mnie "groźbami śmierci" za szczerość. Dla mnie jesteś zerem.Ten Twój diabeł by sobie Tobą dupy nie wytarł nawet.

 

DżagaScreen z Facebook.com

 

To mało powiedziane, że wpis jest "ostry" - jak określił go Dżaga. Zgadzacie się z jego zdaniem? Wielu użytkowników Facebooka podziela jego opinię. Wśród komentarzy znalazł się nawet wpis Dody. Co napisała?

Doda. Doda. Studio 69

Doda

Doda chyba jednak nie chce podbijać wyników sprzedaży książki swojego byłego, dlatego do tej pory nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Tylko raz zabrała w tej sprawie głos. Nie wystosowała jednak, żadnej informacji dla prasy, lecz jedynie dodała komentarz na Facebooku pod wpisem Dżagi. Dużo to mówi o jej stosunku do Nergala.

Powinien mieć tyle ciekawych historii do promowania swojej biografii jak światowy muzyk, przykre... ludzie się nie zmieniają, tylko my ich bardziej poznajemy ... spowiedź "heteryka" :((((( - komentuje Doda pod wpisem Dżagi.

Myślicie, że to dobrze, że jest tak powściągliwa? Chcielibyście, aby napisała coś więcej? A może to dobra strategia, w końcu - jak nie ma widowni, to nie ma przedstawienia - a nikt nie przyciąga tak ludzi jak właśnie Doda...

 

DodaScreen z Facebook.com

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.