Przyjaciel Dody do Nergala: Dla mnie jesteś zerem. Ten Twój diabeł by sobie Tobą du*y nie wytarł nawet. A Doda na to...

Wczoraj wybraliśmy dla was najgorętsze fragmenty książki Nergala "Spowiedź heretyka". Lider Behemotha wylewa morze żali na swoją byłą, czyli Dodę. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź przyjaciela piosenkarki Dżagi oraz samej Dody. Co napisali?
Dżaga pomaga chorym dzieciom. Dżaga pomaga chorym dzieciom. generalniedzaga.bloog.pl

Dżaga

Dżaga, jedyny oficjalny sobowtór Dody, jest także jej najwierniejszym przyjacielem. Tych dwoje chodziło razem do szkoły w Ciechanowie i sporo już razem przeszli - dobrych i złych chwil. Także i teraz Dżaga nie opuścił Dody. Poprosiliśmy więc Mariusz Ząbkowskiego o komentarz w tej sprawie.

Wszystko co miałem do powiedzenia w tej kwestii znajduje się na moim Facebooku. Wpis jest ostry wpis,przyznaję. Jednak napisałem go pod wpływem silnych emocji. Powiem więcej, nie zmieniłbym w nim ani jednego słowa. Wszystko było szczere - mówi w rozmowie z nami.

Wygląda na to, że Dżagę zabolał nie tylko sposób , w jaki potraktował Dodę, lecz także jego.

Możecie mój wpis opublikować, może do tego człowieka coś w końcu dotrze. Był i moim przyjacielem... - w tym momencie Dżaga nagle przerwał swoja wypowiedź, widać nie chciał powiedzieć zbyt dużo.

Zajrzyjmy w takim razie na jego Facebooka...

 

Doda, Dżaga Doda, Dżaga KAPIF

Dżaga

Dżaga na swoim prywatnym facebookowym profilu umieścił taki oto wpis:

Jak można być takim niewdzięcznym palantem!!!Stary moim zdaniem kompletnie Ci odbiło a błysk fleszy(cudzych)wypalił Ci łeb od środka.Co za brednie!!!Byłem jedną z pierwszych osób która dowiedziała się o Twojej chorobie od mojej załamanej na maxa przyjaciółki więc wiem jak było.Byłem świadkiem tego jak odkłada swoje życie na półkę ratując Twoje.Jak poświęca się niknąc w oczach i desperacko szuka Ci szpiku.A Ty piszesz takie rzeczy!!!???Mam w dupie ze Twoje fanki znów zasypia mnie "groźbami śmierci" za szczerość. Dla mnie jesteś zerem.Ten Twój diabeł by sobie Tobą dupy nie wytarł nawet.

 

DżagaScreen z Facebook.com

 

To mało powiedziane, że wpis jest "ostry" - jak określił go Dżaga. Zgadzacie się z jego zdaniem? Wielu użytkowników Facebooka podziela jego opinię. Wśród komentarzy znalazł się nawet wpis Dody. Co napisała?

Doda. Doda. Studio 69

Doda

Doda chyba jednak nie chce podbijać wyników sprzedaży książki swojego byłego, dlatego do tej pory nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Tylko raz zabrała w tej sprawie głos. Nie wystosowała jednak, żadnej informacji dla prasy, lecz jedynie dodała komentarz na Facebooku pod wpisem Dżagi. Dużo to mówi o jej stosunku do Nergala.

Powinien mieć tyle ciekawych historii do promowania swojej biografii jak światowy muzyk, przykre... ludzie się nie zmieniają, tylko my ich bardziej poznajemy ... spowiedź "heteryka" :((((( - komentuje Doda pod wpisem Dżagi.

Myślicie, że to dobrze, że jest tak powściągliwa? Chcielibyście, aby napisała coś więcej? A może to dobra strategia, w końcu - jak nie ma widowni, to nie ma przedstawienia - a nikt nie przyciąga tak ludzi jak właśnie Doda...

 

DodaScreen z Facebook.com

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Przyjaciel Dody do Nergala: Dla mnie jesteś zerem. Ten Twój diabeł by sobie Tobą du*y nie wytarł nawet. A Doda na to...
Zaloguj się
 • tarja88

  Oceniono 15 razy 13

  To oni się powinni zastanowić nad sobą, nie Adam. Czytałam książkę,
  i opisał to w bardzo delikatny sposób. Cały ich związek. Nie czarno-biało
  "wredna sucz! głupia tępa laska!" o nie nie. To wy to tak przedstawiliście.
  Poza tym o Dodzie było bardzo mało zaledwie parę pytań i parę odpowiedzi,
  reszta jest o wiele ciekawsza, na przykład jego walka z chorobą. Nie
  zapomniał napisać, że Doda była przy nim jak usłyszał diagnozę, że go wspierała jak mogła. Tylko po prostu się nie dogadali. Wy wyrwaliście jego słowa z kontekstu. Bo ja miałam wrażenie po przeczytaniu tego wszystkiego, że on najchętniej podałby sobie z Dodą rękę po wytłumaczeniu tego, co mu leży i leżało na sercu. Że skoro wtedy do niej nie mógł dotrzeć, to teraz to opisując ze swojej perspektywy jakoś do niej przemówi. Nie udało się mu , niestety, mam wrażenie, czytając powyższe wypowiedzi jego pseudo-przyjaciół:d

 • katerina

  Oceniono 40 razy 12

  @insomnia
  Zgadzam się. Nergal to płytki człowiek, bardzo głupiutki i pozbawiony empatii. To zwykły parniczek, lowelas, który pozuje na gwiazdę. Jego muzyka jest gorsza od śmierci. Sam reprezentuje sobą najgorsze wartości. Jest zakłamany, bo twierdzi, że unika paparazzi, a pcha się na chama na afisz. Wypromował się ta Dodzie w Polsce, bo w przeciwnym razie wiedzieliby o nim tylko takie półmózgi jak on. Satanista, porąbany, nawet nie rozumie, że jako celebryta od siedmiu boleści jest wykorzystywany przez cwaniaków większych od niego do promowania satanizmu w Polsce. Jest groteskowy. Fizjonomią też nie może zaimponować, niski, rachityczny typ, który udaje oryginalnego, a jest zwykłą nakęcona kukłą przez wielki show biznes, będący w rękach psychopatów.

  Nie podoba mi się co Doda z siebie robi i to właśnie od czasu, gdy związała się z tym pozerantem i bezmózgiem zakłamanym. Imponował jej człowiek, którego nawet nie powinna opluć. A teraz znowu promuje swoje wypociny szarlatana, demona i satanisty w oparciu o znajomość z Dodą. To płytkie, a sam zabieg marketingowy denny.

  Doda ma rację, że przecież jako "wielki światowy" muzyk powinien w swojej książce zamieścić głównie informacje dotyczące jego "osiągnięć", a nie wykorzystywać wizerunek Dody, do napychania sobie kabzy swoimi tandetnymi wynurzeniami.

 • ladyzgaga0

  Oceniono 18 razy 12

  dżaga ząbkowski - karzeł moralny. na nergala zawsze jechał na swoim fejsie więc mnie nie dziwi że i teraz po nim jedzie. on był kiedykolwiek jego przyjacielem? szczerze wątpię. ale czego się nie zrobi dla piiaru. Taki fajny temat, można znowu wykorzystać tego biednego adasia i zrobić na jego osobie pijar dla dodzi - biedna skrzywdzona kobietka!! ale podobno przyjaciół poznaje się w biedzie, więc jaki z ciebie przyjaciel, jak na niego donosiłeś jeszcze zanim się wykaraskał całkowicie z choroby? hipokryto dżaga? szołbiznes jest mały i wszyscy wiedzą jak obrabiałeś mu du pę żeby wizerunek Dody nie ucierpiał. nie cierpie takich zakompleksionych śmieci jak ty. A do Nergala - mam nadzieję że nie zniży się do tego poziomu, bo o to tym państu chodzi. Zniżyć do swojego poziomu i pokonać doświadczeniem. Bagno..

 • belial26

  Oceniono 19 razy 11

  Psiapsułek Dodzi,siedzi na pudlach i czyta wyrwane z kontekstu zdania z książki i się potem rzuca jak gó... w trawie.Jaki ograniczony mózg...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 10

  "Możecie mój wpis opublikować, może do tego człowieka coś w końcu dotrze. Był i moim przyjacielem... - w tym momencie Dżaga nagle przerwał swoja wypowiedź, widać nie chciał powiedzieć zbyt dużo" - Dżaga, MISZCZ SASPENSU!

 • lady_vv

  Oceniono 24 razy 10

  Jak Doda wniego waliła jak mogła, jak był tuż po przeszczepie szpiku, to było wszystko Ok, Adaś siedział cicho. Nikogo nie obchodziło czy jemu było przykro i jak się czuje z tym że ona wywleka brudy lub mówi na jego temat bzdury np że ją zdradzał w szpitalu albo zostawił ją dla innej (co okazało się również zmyśloną bzdurą). Ale jak on coś powie o Dodzie, to nagle wielka histeria z jej strony.
  Zabawne.

 • olaboga

  Oceniono 39 razy 9

  Dżaga - nie wchodź Dodzinie tak głęboko w dupę, bo w gardle skończysz! Kolejny prymityw...

 • pozytyfka

  Oceniono 38 razy 8

  ma racje. jaka by nie byla Doda, to jednak uratowala mu zycie. A on sie teraz odplaca wieszaniem na niej psow i uzalaniem sie nad soba. Facet z klasa by sie tak nie zachowal.

 • marta220390

  Oceniono 10 razy 8

  Doda i jej Przyjaciółek ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX