Niewygodne anegdoty z życia gwiazd

Tego o gwiazdach nie wiecie.

Michał Figurski twarzą najbrzydszego samochodu świata

W dzisiejszych czasach bycie twarzą znanej marki jest na porządku dziennym. A reklamowanie samochodów jest prestiżowe.

Dla przykładu Justyna Steczkowska promuje markę samochodową Citroen, Kusznierewicz promował Mercedsa, Kuba Wojewódzki Bmw.

Zapewne Michał Figurski, który zazwyczaj świeci blaskiem odbitym, swojego przyjaciela - Wojewódzkiego, chce wyrzucić ze swojej pamięci fakt, że był ambasadorem samochodów terenowych marki SsangYong, które okrzyknięto "najbrzydszymi samochodami świata".

Krystyna Prońko. Krystyna Prońko. www.KAPIF.pl

Krystyna Prońko zjada "ptaszki"

Krystyna Prońko podobno podróżowała na koncerty pakownym samochodem, którym zazwyczaj plantatorzy spod Skierniewic dowożą jabłka do punktu skupu.

W drodze ceniona wokalistka uwielbiała zatrzymywać się na kurczaka. Podobno zwyczajowo obgryzała go dookoła i wyrzucała resztki psom. Na koncertach opowiadała później, że "zjadła ptaszka".

Urszula ważyła kiedyś 80 kilogramów Urszula ważyła kiedyś 80 kilogramów KAPIF.PL/KAPIF

Urszula uratowana przez Polską Misję Wojskową

Istnieje anegdota, że kiedy Urszula rozpoczynała swoją karierę muzyczną i wyjechała z zespołem do Berlina Zachodniego, tak bardzo zachłysnęła się tamtejszą rzeczywistością, że ukradła z wrażenia, na pewno zupełnie przypadkiem, t-shirt z domu towarowego.

Gdyby nie interwencja Polskiej Misji Wojskowej sprawa mogłaby się zakończyć wielką aferą.

Marek Niedźwiecki poza rzeczywistością

Dziennikarz muzyczny wydaje się być człowiekiem, który poza muzyką i radiem nie dostrzega rzeczywistości. Do tego stopnia, że na pytanie "jaka marka samochodowa kojarzy się z emblematem trójramiennej gwiazdy?" - nie wiedział, co odpowiedzieć.

Ale z pewnością byłby w stanie wymienić wszystkie single Basi Trzetrzelewskiej.

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. Kapif

Joanna Liszowska i jej obsesja na punkcie dłoni

Mówi się w kuluarach, że aktorka ma obsesję na punkcie zmniejszania dłoni. Podobno Liszowska nagminnie prosi grafików, żeby poprawiali jej dłonie na zdjęciach.

Jan Borysewicz i jego skłonności

Krążą plotki, że Jan Borysewicz ma skłonności kleptomańskie. Jak donosi nasze źródło, podobno zdarzało się, że ktoś dzieląc garderobę z wokalistą, nie mógł odszukać się później swoich rzeczy.

Nie podejrzewamy Borysewicza o brak pieniędzy, właściwie o nic go nie podejrzewamy. :)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.