-
Piotr Stramowski na filmie z wesela. "Kochanie, podaj mi buraczki". Najlepsze jednak w tle. Spójrzcie, kto skradł show!
Katarzyna Warnke wzięła ślub z Piotrem Stramowskim. Wideo, które zobaczycie z wesela zrobi Wam dzień!
-
Grała ikonę stylu, prywatnie zalicza wpadkę za wpadką. Zgadniecie, która aktorka miała odwagę założyć takie buty?
Sarah Jessica Parker w końcu mogła wyglądać dobrze. Niestety stylizację popsuły ekscentryczne buty.
-
"Azja Express". Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z show. Reakcje? "Bez Was to nuda". Jest i druga strona. "Dobrze, że odpadliście, bo..."
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w poprzednim odcinku pożegnali się z "Azja Express". Nie oznacza to, że przestali wspierać innych uczestników programu.
-
Renata Kaczoruk zapowiada kolejny odcinek "Azja Express". Chciała zażartować, ale coś nie wyszło. "Poziom z podstawówki"
Renata Kaczoruk zachęciła do oglądania ostatniego odcinka "Azja Express" w specyficzny sposób. Internauci nie zrozumieli żartu. My też nie.
-
Reni Jusis zaszalała ze stylizacją. To połączenie nie mogło się udać. A jednak! Najlepsze buty
Reni Jusis zachwyciła oryginalną stylizacją na prezentacji nowej kolekcji polskiej marki.
-
"Azja Express". Pary zostaną wymieszane! "Połączmy ich, mają się ku sobie". A Kaczoruk z... "Wreszcie ktoś ją ustawi"
W kolejnym odcinku fanów "Azja Express" czeka spora niespodzianka. Uczestnicy wymienią się partnerami. Nowe konfiguracje już teraz budzą sporo emocji u internautów.
-
Paulina Sykut w ciąży wygląda pięknie. Stylizacja 10/10, ale patrzymy na buty. To musiało boleć
Paulina Sykut jest w 7. miesiącu ciąży, ale nie rezygnuje z ekstremalnie wysokich szpilek.
-
Jej stylizacje na Fashion Week wyróżnił nawet Vogue! Domyślacie się, o kogo chodzi?
Zagraniczne magazyny online nie mogą nachwalić się jej stylizacji, prześcigając się w wyróżnianiu kolejnych stylizacji pod kategorią "Best street style look". W kraju także nie próżnuje i idzie jej coraz lepiej, zwłaszcza od czasu kiedy zaczęła "wdychać hejt, wydychać powietrze" Wiecie już o kim mowa?
-
Rafał Mroczek kompletuje wyprawkę. Uwagę internautów zwrócił fotelik. Dyskusja zacięta, a aktor... Wow, ale wiedza!
Rafał Mroczek już niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. Wraz ze swoją partnerką, Joanną Skrzeszewską, spodziewają się córki.
-
Anna Lewandowska i Sara Boruc razem na kolacji. Porcje? Internauci w szoku. "I weź się tym najedz"
Anna Lewandowska i Sara Boruc są przyjaciółkami. Żony piłkarzy często spędzają wspólnie czas. Tym razem wybrały się na kolację.
-
Pamiętacie "Żar tropików". Zobaczcie, jak dziś wyglądają Nick i Sylvie
On opalony, z kucykiem, w kwiecistej (ZAWSZE) rozpiętej koszuli, ona drobna ognisto -ruda i bardzo seksowna - razem tworzyli zgrany detektywistyczny duet, który potrafił rozwikłać najbardziej skomplikowaną zagadkę i dać radę najbardziej krwawym bandziorom. Jeżeli urodziliście się już w XXI wieku, to najprawdopodobniej nie wiecie, że mowa oczywiście o Nicku Slaughterze i Sylvie Girar - bohaterach kultowego w latach 90. serialu "Żar tropików".
-
"Azja Express". Lis i Jemioł zaskoczyli wszystkich. "Mają wysokie wymagania". Ich teksty były przebojem odcinka
"Azja Express" odcinek 5. Uczestnicy dotarli do Laosu, gdzie wyścig wkroczył na nowy poziom. Było znacznie trudniej niż w Wietnamie i to nie dlatego, że zabrakło najsympatyczniejszej pary show, czyli Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Ich miejsce mają szansę zająć Lis z Jemiołem, których teksty były rozbrajające.
-
Helena Englert debiutuje w "Barwach szczęścia". Jej postać? KONTROWERSYJNA. Poznajcie córkę Englerta i Ścibakówny
Helena Englert ma 16 lat i jest córką Jana Englerta oraz Beaty Ścibakówny. Od niedawna wciela się w rolę Angeli w serialu "Barwy szczęścia". Choć nastolatka od dziecka przebywała w atmosferze przepełnionej miłością do teatru, jak i aktorstwa filmowego, nie wie jeszcze do końca, czym chciałaby zająć się w życiu. Być może pierwsza rola okaże się dla niej przełomowa.
-
Gwiazdy wzięły udział w "czarnym proteście". Siwiec: Przestałam się bać. Były też aktorki TVP: Nie zamierzam się z tym kryć
Polskie kobiety pokazały swoją solidarność, jednocząc się w "czarnym proteście". 3 października odbył się ostrzegawczy strajk kobiet, kiedy to tysiące osób wyszły na ulice, by wyrazić swój sprzeciw dla planów zaostrzenia przepisów aborcyjnych. W Warszawie w manifestacjach wzięły udział też gwiazdy, co jest warte podkreślenia, bo wiele z czołowych nazwisk show-biznesu nie angażuje się w politykę. Tym razem było inaczej, ba swój sprzeciw wyrażały też aktorki TVP - Anna Wendzikowska (oprócz pracy w TVN, gra też w serialu "M jak miłość") oraz Barbara Kurdej-Szatan. Czy obawiają się konsekwencji?
-
Britney Spears tego pytania się nie spodziewała. Chciała wybrnąć dyplomatycznie, ale... Chyba podpadła i to komu!
Britney Spears chce poślubić Justina Biebera, ale nie przepada za Simonem Cowellem i Madonną? W ostatnim wywiadzie nie wszystko poszło po jej myśli.
-
Paweł Kukiz o aborcji: "Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się ciało dawało". Odpowiada mu Olejnik: "Chyba Pana pogięło!"
Paweł Kukiz był gościem Porannej rozmowy w RMF FM. W audycji ostro wypowiedział się na temat aborcji i zwolenniczek liberalizacji prawa w tej kwestii. Odpowiedziała mu Monika Olejnik.
-
Książę George zawsze nosi szorty. Zastanawialiście się dlaczego? Odpowiedź okazuje się prosta
Książę George nigdy nie jest widywany w spodniach do kostek. Dlaczego?
-
Małgorzata Rozenek z synem. "U Stasia w szkole ciasto na stole". Do kogo bardziej podobny? Fani nie mają wątpliwości
Małgorzata Rozenek wzięła udział w imprezie szkolnej swojego syna. Fani mają różne teorie na temat tego, kogo Staś przypomina najbardziej.