"Azja Express". Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z show. Reakcje? "Bez Was to nuda". Jest i druga strona. "Dobrze, że odpadliście, bo..."

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w poprzednim odcinku pożegnali się z "Azja Express". Nie oznacza to, że przestali wspierać innych uczestników programu.

"Azja Express". Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli jedną z najbarwniejszych par "Azja Express". Wielu widzów oglądało program tylko ze względu na nich i ich kolejne zabawne wymiany zdań. Oboje na planie show nawiązali nowe przyjaźnie i nawet po odpadnięciu z rywalizacji, nie przestają wspierać pozostałych w programie uczestników. Najlepszym tego dowodem jest wczorajsze zachowanie Rozenek. Gwiazda przed emisją nowego odcinka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Hanną Lis i Łukaszem Jemiołem. Opatrzyła je bardzo ciepłym komentarzem:

Już za chwilę Azja Express. Trzymamy kciuki za Hannę Lis i Łukasza Jemioła oraz całą resztę azjatyckiej brygady.
 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich żałowała, że nie może już oglądać duetu Rozenek-Majdan w programie:

Bez was ten program nie będzie taki sam! Program robiliście wy i wasza obecność!
Odcinek tak nudny, ze mąż zasnął a ja zasypiam ... Reklama mnie przebudziła! @m_rozenek bez Was ten serial nie istnieje.
Bez sentencji Radosława ten program nie ma najmniejszego sensu
Jednak dobrze, że odpadliście. W następnym odcinku mogłabyś być rozdzielona z Radkiem i wydaje mi się, że to byłby największy koszmar. Razem tworzycie zgrana parę i nie chciałabym oglądać Was z innymi partnerami ??

Jedna z osób napisała też, że dzięki "Azja Express" zaczęła inaczej myśleć o Małgorzacie Rozenek:

Ten program całkowicie zmienił moje zdanie o tobie... Jesteś fantastyczną, mega pozytywną osoba.

Też macie takie odczucia?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.