Więcej podobnych treści znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Michał Piróg jest kolejną osobą, która zdecydowała się na rozmowę z Żurnalistą. Gwiazdy i celebryci, którzy mieli okazję porozmawiać z mężczyzną, który ukrywa swój wizerunek, były niezwykle otwarte podczas wywiadów. Nie inaczej jest w przypadku tancerza, który powiedział o prywatnych kwestiach. Sięgną pamięcią do dawnych lat.
Michał Piróg w 2007 roku powiedział o swojej orientacji i od tamtego momentu nie ma większego problemu, by poruszać tę kwestię. Jednak kiedy był młodszy, stanowiło to nie lada problem. Tancerz nie ukrywa, że wiedział, że jest gejem, jednak bardzo chciał, żeby było inaczej.
Ja mojej mamie dużo wcześniej powiedziałem, że jestem gejem, niż był seks z dziewczyną. Wiedziałem, że jestem gejem, ale obserwowałem świat wokół mnie i nie za bardzo znałem innego geja. Bardzo chciałem nie być gejem. Nie miałem tak, że chciałem to wyrzucić, bo uważałem, że to bardzo złe, tylko byłem przerażony, że nie widziałem w przestrzeni innych osób, które są homoseksualne. I bałem się, że takich ludzi jest na świecie może dziesięciu, a co jak żadnego nie spotkasz? A jeśli spotkasz i ten jeden z dziesięciu nie będzie w twoim typie? - wyznał.
Tancerz uznał zatem, że może jednak spróbuje nawiązać bliższą relację z kobietami. Piróg przyznał, że miał dziewczynę i był nią zachwycony.
Więc może lepiej, jakby się okazało, że dziewczyny też są okej. Zwłaszcza że lubiłem rozmowy z nimi, na poziomie mentalnym nie mam problemu z kobietami, problem jest z seksem. I miałem dziewczynę, wiedząc, że raczej jestem homoseksualny. Fascynowała mnie, była przepiękna, bardzo zgrabna, inteligentna. Ja chciałem tej intymności i dlatego miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął. I wiedziałem, że to jest strasznie przykre dla niej - wyjaśnia Michał.
Lubicie słuchać wywiadów Żurnalisty ze znanymi osobami?
Agustin Egurrola wziął ślub kościelny. Jego żona zachwyciła kreacją
Milion na czeku, a na koncie zupełnie inna kwota. Tyle naprawdę dostał zwycięzca "Milionerów"
Szczepanik z Pectus niedawno rozwiódł się z Gawędą z Blue Cafe. Teraz pokazał się z nową partnerką!
Bronisław Komorowski narzeka na wysokość swojej emerytury. "Ojczyzna nie rozpieszcza"
Bursztynowicz upadła na spacerze. Nie mogła liczyć na pomoc. "Nikt się nie zatrzymał"
Martyniuk po aferze znienacka przyjechał na plan "Nasi w mundurach". "Mama go przywiozła"
Nagrywa piosenki dla dzieci i zobaczyła, co Skolim zrobił na scenie. "To objaw większego problemu"
Lewandowska spotkała w Chicago "polską siostrę". Robi ogromną karierę za granicą
"Artysta pełną gębą" kontra "aż uszy bolą". Występy Moś i Kwiatkowskiego z "Lata z Radiem" pod lupą widzów