Syn Leszka Millera - Leszek Miller Junior - zmarł 27 sierpnia. Mężczyzna cierpiał na depresję i popełnił samobójstwo. Ciało Millera znalazła następnego dnia jego partnerka - Katarzyna.
Kobieta pierwszy raz od śmierci syna polityka udzieliła wywiadu. Ten ukazał się na łamach "Super Expressu". Partnerka Millera opowiedziała o ich wspólnym życiu.
W rozmowie z tabloidem Katarzyna przyznała, że życie z Leszkiem Millerem Juniorem nie należało do najłatwiejszych. Mężczyzna od dawna cierpiał na depresję I już wcześniej próbował targnąć się na własne życie. Wówczas jednak pomoc przyszła na czas.
Podcinał sobie żyły. Był praktycznie w takim samym stanie jak ostatnio. Na szczęście wtedy wszyscy się zorientowali, a on trzy dni spędził w zakładzie zamkniętym - wyznała.
Ich związek nie był idealny. Partnerka Leszka Millera Juniora przyznała, że często się kłócili, a w czasie awantur wzywała policję.
Kłóciliśmy się, ze cztery razy wyprowadzałam się z domu. Chciałam, żebyśmy dali sobie jeszcze rok. Wszyscy wiedzą, że bywała u nas policja. To ja po nią dzwoniłam, ale nie chcę wchodzić w szczegóły. Oboje byliśmy nerwowi - czytamy na łamach dziennika.
Ojciec zmarłego, Leszek Miller udzielił ostatnio na antenie TVP wywiadu, w którym opowiedział o tym, że nie może pogodzić się ze stratą jedynaka, a pytanie o to, dlaczego ten odebrał sobie życie, będzie prześladować go do końca.
Polityk również dosyć niepochlebnie wyraził się o partnerce syna:
Wiem, że była ostatnią osobą, która widziała go żywego. Między nimi różnie bywało - powiedział podczas wywiadu.
Rodzina zmarłego nie ma dobrego zdania o Katarzynie. Według byłej żony Leszka Millera Juniora, kobieta miała utrudniać mężczyźnie kontakt z córką. W jednym z wywiadów Monika Miller przyznała, że nie była w domu ojca od pięciu lat. Mimo to, ich stosunku były bardzo dobre.
Moja babcia mówiła mi, że znalazła kasetkę schowaną na półce w pokoju taty. W środku znajdowały się zdjęcia moje i mamy oraz moje rysunki z dzieciństwa, w tym laurka do świętego Mikołaja. To wystarczająco dużo, by zrozumieć... - mówiła Monika Miller.
AG
Henryk Gęsikowski nie żyje. Środowisko artystyczne żegna cenionego aktora
Na ten gest Zełenskiego wszyscy zwrócili uwagę. "Klasyczny symbol"
Był posłem PiS zamieszanym w aferę wizową. Teraz został konkurencją dla Książula. "Problem polega na tym, że..."
Lipnicka chwali się domem na wsi. Wtem, w komentarzach odezwała się jej sąsiadka. Ależ słowa
"Musicie zarobić, żeby kupić samolot". Tak opowiada córkom o pieniądzach. A ja już wiem, czemu nie mam samolotu
"Już się nareszcie skończył". Richardson podsumowała karierę Wojewódzkiego
Po dwóch miesiącach od porodu wróciła do pracy. Pokazała nagranie
Znamy datę premiery nowych odcinków "Rancza". Wygadał się prezes TVP
Suri Cruise już się tak nie nazywa. Oficjalnie odcięła się od ojca i zmieniła nazwisko