Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego znokautowała mężczyznę. "Nie należę do agresywnych kobiet"

"Kuba Wojewódzki". Tym razem w programie pojawiła się Joanna Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA podczas programu znokautowała mężczyznę. Wszystko na życzenie dziennikarza.

Joanna Jędrzejczyk - polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki - była gościem programu "Kuba Wojewódzki". Pierwsza Polka w organizacji MMA opowiedziała na kanapie samozwańczego króla TVN o swojej karierze. 

Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego 

Nim jeszcze Joanna Jędrzejczyk weszła do studia ,Wojewódzki poruszył temat... jej piersi. Media wszak rozpisywały się o tym, że pięściarka je powiększyła

Czy są za małe? Ale, że złe? - kokietowała Jędrzejczyk 
Musiałbym sprawdzić - powiedział Wojewódzki, po czym zajrzał mistrzyni MMA za koszulę. 

Później Jędrzejczyk chwaliła się, że teraz czuje się bardziej kobieca. 

Ludzie w końcu zobaczyli we mnie kobietę, a nie tylko maszynę do zabijania - przyznała. 

Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się też, że ostatnio na jej drodze stanął Jean Claude Van Damme, który rozpoznał w niej polską sportsmenkę.

Widzę, koleś taki muskularny, wygląd jak Jean Claude Van Damme. To on! - relacjonowała. On do mnie mówi "Hej, czy ty tydzień temu przypadkiem nie walczyłaś w Berlinie? - zaczęła.
Po polsku? - przerwał jej Wojewódzki.  
Nie, ale przedstawił mnie swoim rodzicom, pokazał mi swojego psa i dał mi swój numer telefonu - chwaliła się. 

Joanna Jędrzejczyk znokautowała mężczyznę

Joanna Jędrzejczyk na życzenie Kuby Wojewódzkiego pokazała jedno ze swoich uderzeń. Prezenter nie chciał jednak, by to jego twarz miała kontakt z pięścią zawodniczki MMA. Dlatego też na scenie pojawił się jeden z mężczyzn z widowni, którego Jędrzejczyk znokautowała jednym uderzeniem. 

Chwilę wcześniej kobieta mówiła:

To nie jest tak, że chodzę po ulicy i chcę kogoś pobić (...) Nie jestem zwolenniczką załatwiania spraw siłą. Tylko, że teraz mamy coraz więcej agresywnych kobiet. Ja do nich nie należę. 

Później Jędrzejczyk opowiadała, jak uczyła walczyć Katarzynę Warnke. Współpracowała bowiem z aktorką na planie filmu "Klatka". 

Na koniec pochwaliła się, że niebawem ukaże się film dokumentalny na jej temat. 

AG