Telekamery 2019. Kamil Durczok z Julią Oleś oficjalnie znowu są razem. Jego partnerka zaszalała z kreacją

Telekamery 2019. Kamil Durczok na gali rozdania nagród pojawił się w towarzystwie Julii Oleś. To ich pierwsze wspólne wyjście na imprezę branżową po kryzysie.
Zobacz wideo

Na początku 2017 roku Kamil Durczok rozwiódł się ze swoją żoną Marianną. Skompromitowany dziennikarz nie cieszył się długo statusem singla. Zaledwie kilka miesięcy później pochwalił się w sieci, że znów jest w związku. Jego nową partnerką okazała się być młodsza o 22 lata Julia Oleś - była współpracownica Durczoka.

Zobacz też: Telekamery 2019. Dorota Szelągowska odsłoniła dekolt, Doda w przepięknej sukni. To ona skradła show

Telekamery 2019. Kamil Durczok z Julią Oleś

W czerwcu ubiegłego roku, wpisy Durczoka i Oleś w mediach społecznościowych sugerowały, jakoby para rozstała się. Faktycznie, dziennikarz i jego partnerka postanowili zrobić sobie przerwę. Jednak długo bez siebie nie wytrzymali.

Co prawda flirtowali ze sobą na Instagramie i pojawili się razem na ślubie Mai Bohosiewicz, jednak nie afiszowali się z tym, że znowu są ze sobą. Jednak zrobili to podczas rozdania Telekamer 2019.

Telekamery 2019. Kamil Durczok z Julią Oleś. Zobacz zdjęcia >>>>

Oboje postawili na czerń. Oleś założyła dość odważną suknię, która odsłoniła biust i nogi. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, a Durczok nie mógł oderwać wzroku od ukochanej. Jak widać, łączy ich prawdziwe uczucie.

Telekamery 2019 - wyniki > > >

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.