Dominika Kulczyk i Paweł Deląg razem na obiedzie. Gdzie? Serio, nie uwierzycie, jeśli nie zobaczycie

Paparazzo spotkał Dominikę Kulczyk i Pawła Deląga, jak wspólnie wybrali się na obiad. Ich celem nie była jednak żadna ekskluzywna restauracja.

0

Paparazzo spotkał Dominikę Kulczyk i Pawła Deląga, jak wspólnie wybrali się na obiad. Ich celem nie była jednak żadna ekskluzywna restauracja.

1

Dominika Kulczyk, która w tym roku trafiła na pierwsze miejsce rankingu najbogatszych Polek "Wprost" (jej majątek wyceniono na około 8 mld złotych), na obiad wybrała się do baru mlecznego!

2

Bar Mleczny Bambino cieszy się wśród Warszawiaków nieprzemijającą sławą. Mówi się, że to właśnie tu zje się najlepszą pomidorówkę czy najsmaczniejsze leniwe.

3

Co ciekawe, nie tylko Kulczyk i Deląg docenili uroku kultowego baru mlecznego. Dwa lata temu w tym samym miejscu paparazzo spotkał Dodę. Pełny obiad w Bambino można zjeść już za 12 złotych.

4

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg nigdy nie przyznali, że są parą. Mimo to tabloidy piszą o ich związku jako o pewniku. Nawet Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki" obwieścił: "Dominika Kulczyk oraz Paweł Deląg tworzą parę."

5

Niezależnie od tego, co dzieje się między Kulczyk a Delągiem, faktem jest, że oboje znają się już od dawna. Aktor przez wiele lat przyjaźnił się z rodzicami Dominiki - Grażyną i Janem Kulczykami, podało "Party".

6

Plotki jednak na tym się nie kończą. "Dobry Tydzień" opublikował artykuł, z którego wynika, że Kulczyk i Deląg po śmierci ojca milionerki pojechali razem w podróż na południe Europy. "Nie obnoszą się ze swoją miłością, schodzą ludziom z oczu" - powiedział tygodnikowi znajomy pary.

Więcej o: