Adele wraca po 4 latach z nową płytą. Jak dziś wygląda? Słynne kreski i włosy to jedyne, co nie uległo zmianie

W piątek ukazał się długo oczekiwany teledysk do nowego singla Adele "Hello". Artystka kazała swoim fanom czekać na najnowszą produkcję ponad 4 lata od czasu wydania jej ostatniej płyty. Zapowiedziała też, że 25 listopada ukaże się jej nowy album zatytułowany "25". Gdy patrzymy na jej aktualny wygląd, do głowy przychodzi nam jedno: poza fryzurą i makijażem w wyglądzie Adele zmieniło się praktycznie wszystko. Wokalistka przede wszystkim znacznie zeszczuplała. Zobaczcie, jak teraz się prezentuje.

1.

Gdy Adele pojawiła się w piątek w studio Radio 2 w Londynie, media na chwilę wstrzymały oddech.  Oto stała się rzecz, na którą z utęsknieniem czekali wszyscy jej fani - po 4 latach od wydania ostatniej płyty wreszcie premierę miał jej nowy teledysk do singla zatytułowanego "Hello". Ale to nie wszystko. Gwiazda zapowiedziała też, że jej nowa trzecia płyta zatytułowana "25" ukaże się już 25 listopada. Wokalistka tego dnia miała charakterystyczne czarne kreski na powiekach, które są jej znakiem rozpoznawczym od początku kariery. Ten makijaż i fryzura- to z sadzie jedyne stałe elementy jej wizerunku. To, co przede wszystkim rzuca się w oczy to jej znacznie szczuplejsza sylwetka, co widać zwłaszcza na jej buzi. Na zdjęciach: Adele w lutym 2008 i w październiku 2015 roku.

2.

Wokalistka jest dziś znacznie szczuplejsza i prezentuje się bardziej promiennie niż kiedyś. Na początku kariery Adele zarzekała się, że nie ma zamiaru nigdy stosować żadnych diet. W wywiadach podkreślała, że nie zależy jej na tym, by wpasować się w standardy, jakie obowiązują w show-biznesie: "Nie chcę być chudą laską z cyckami na wierzchu. Naprawdę nie chcę tego robić i nie chcę, by ludzie mieli wątpliwości odnośnie tego, o co mi chodzi" - stwierdziła podczas wywiadu , który przeprowadzał z nią Anderson Cooper. Na zdjęciach: Adele w lutym 2008 i w październiku 2015 roku

3.

W 2011 roku wokalistka bardzo zeszczuplała. Dziś jest jednak jeszcze szczuplejsza niż wtedy. Tak (na zdjęciu po prawej) prezentuje się na okładce swojego najnowszego albumu "25". Słowa jej premierowego singla mogą sugerować, że płyta jest poświęcona tematyce, w której Adele zawsze dobrze się czuła, a mianowicie związkom damsko męskich. "Cześć , to ja. Zastanawiałem się, czy po tych wszystkich latach , chcesz się spotkać " - śpiewa w "Hello". A jednak wokalistka zapewniła, że inspiracja była znacznie szersza. "Nie chodzi tylko o relacje z moimi byłymi, ale także o przyjaźnie. Tak bardzo lubię każdą część mojego życia, bo zarówno dobre jak i złe doświadczenia sprawiły, że jestem tym, kim jestem" - mówiła w w wywiadzie w Radiu 2.

Na zdjęciach: Adele w 2012 roku i na okładce płyty "25"

4.

Co robiła Adele, gdy jej nie było? Tempa nabrało przede wszystkim jej życie prywatne. Wokalistka związała się z Simonem Koneckim i została mamą. 19 października 2012 roku przyszedł na świat ich syn Angelo James. Ciąża, siłą rzeczy, odbiła się na jej sylwetce. Najnowsze zdjęcia gwiazdy wskazują, że już wróciła do formy i wygląda pięknie, jak nigdy dotąd. Dieta piosenkarki oparta jest głównie na warzywach - Adele przeszła na wegetarianizm i całkowicie zrezygnowała z mięsa. Regularnie ćwiczy z osobistym trenerem, pływa i biega ze swoim psem.

Co ciekawe, gwiazda zdradziła, że chciała udokumentować swoje doświadczenia związane z macierzyństwem, ale z tego zrezygnowała. "Napisałam album o byciu mamą, ale to było dosyć nudne, więc to skasowałam" - przyznała w wywiadzie w Radiu 2.

Adele w 2013 i w październiku 2015 roku

5.

Już w 2014 roku Adele zachwyciła swoją znacznie szczuplejszą sylwetką. Mimo raczej mało wymyślnej stylizacji, zebrała komplementy. "Adele... Człowieku, jak ona się zmieniła! Na najnowszych zdjęciach wygląda, jak jeszcze słodsza i bardziej naturalna Katy Perry" - podsumował portal Fishwrapper.com.

Na zdjęciach: Adele w lutym 2014 i w czerwcu 2015 roku.

6.

Dziś jednak jest jeszcze szczuplejsza niż rok temu.  W utrzymaniu wagi pomaga jej partner - Simon Konecki, który razem z nią przeszedł na dietę. Gwiazda nie odchudza się jednak dla niego, ani tym bardziej po to, by przypodobać się środowisku czy fanom. "W przeszłości wiele razy podkreślała, że do zrzucenia wagi przekonałyby ją tylko względy zdrowotne" - czytamy na Dailymail.co.uk. - "Ale nie da się nie zauważyć, że na najnowszych zdjęciach, Adele wygląda zdecydowanie szczuplej niż dawniej".

Na zdjęciach: Adele w 2014 i październiku 2015 roku

7.

Adele została mamą w październiku 2012 roku. Wygląda na to, że ten fakt znacząco wpłynął na jej podejście do zdrowia i diet - od tej pory zaczęła o siebie dbać i przestrzegać zaleceń dietetyków. Na efekty nie trzeba było długo czekać - 18 miesięcy po urodzeniu syna ważyła już niemal 15 kilogramów mniej niż przed ciążą. Dieta przynosiła efekty. "Potrafię znaleźć różne zamienniki dla mięsa. Nie znoszę tofu, więc muszę radzić sobie innymi sposobami - cytuje jej słowa Hollywoodtake.com". - "Jednak, kiedy tylko mam ochotę zjeść mięso, widzę oczy mojego kochanego pieska. I szybko mi przechodzi".

8.

Mimo że Adele schudła, nie zmieniła swojego stylu - nadal najchętniej wybiera dość obszerne, ciemne ubrania. Dlatego zmiany widać przede wszystkim na jej twarzy. Piosenkarka nie chce tego zmieniać - najważniejsza jest dla niej muzyka. "Nigdy nie patrzyłam na okładkę czyjejś płyty, czy nie oglądałam teledysku myśląc >muszę tak wyglądać<. Nawet, jeśli miałabym ciało jak z okładki >Sports Illustrated<, wciąż nosiłabym eleganckie ubrania" - cytuje gwiazdę Enternainmentwise.com. - "Nie chcę wyglądać jak zdzira. Eksponowanie seksualności nie kojarzy mi się z dobrym stylem".

9.

Na zmiany, jakie zaszły w Adele wpływ miało wiele czynników. Zrozumiała, że od imprezowania ważniejsza jest dla niej sztuka, a przez alkohol i palenie może stracić głos i lukratywny kontrakt. Dziecko i ukochany mężczyzna sprawiły, że zaczęła przywiązywać dużą wagę do zdrowia i dbania o swoją kondycję. Ale wciąż zapewnia, że wygląd nigdy nie będzie dla niej priorytetem: "Chcę po prostu pisać piosenki o miłości. (...) Zwyczajnie śpiewam o miłości, a każdy kocha taką muzykę" - zapewnia.

10. Co jakiś czas pojawiają się plotki, że Adele rozstała się ze swoim partnerem i ojcem dziecka, Simonem Koneckim. W grudniu 2014 roku np. uprzejmy znajomy donosił w "The Sun". "Nie wiadomo, czy się rozstali, ale nie mieszkają ze sobą". Plotki te jednak szybko okazują się wyssane z palca. Na zdjęciu: Adele i Simon Konecki w 2013 i w czerwcu 2015 roku.

East News/ Bulls

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.