Bellucci w czerni na pogrzebie. Zjawiskowa? To zobaczcie ją w czerwieni. Razem z Craigiem kręci właśnie najnowszego Bonda [ZDJĘCIA]

Rzym, piękna kobieta, przystojny mężczyzna i luksusowy samochód. Tak, oczywiście, że chodzi o Jamesa Bonda. Daniel Craig i Monica Bellucci przebywają właśnie w Rzymie, gdzie trwają zdjęcia do najnowszego filmu o superszpiegu.

Twórcy serii filmów o Jamesie Bondzie przyzwyczaili nas, że akcja dzieje się w najbardziej niezwykłych zakątkach Ziemi. Część ujęć do "Spectre", 24. oficjalnego odcinka przygód agenta w służbie Jej Królewskiej Mości, jest obecnie kręconych w Rzymie, mieście zakochanych. W sobotę pracowano nad sceną pogrzebu. Styliści dopracowali do perfekcji kreacje Moniki Bellucci i Daniela Craiga . Szczególnie aktorka przykuwała uwagę wyglądem.

50-letnia Monica wyglądała elegancko w czarnym żakiecie i dopasowanej ołówkowej spódnicy, która podkreślała jej długie, zgrabne nogi w czarnych, zamszowych butach do kolan - redaktor "Daily Mail" z widoczną lubością opisywał wygląd pięknej Włoszki.

<< BELLUCCI I CRAIG NA PLANIE 'SPECTRE'>>

Spore zainteresowanie wywołał samochód Bonda. Agent, jak wiadomo, w każdym filmie jeździ innym autem. Jego obecny super pojazd to Aston Martin DB10, który właśnie po raz pierwszy pojawił się na planie.

Producent w kwestii parametrów samochodu, który nie trafi do produkcji i jest przeznaczony tylko dla Bonda jest równie mało rozmowny, co MI5. Mówi tylko, że jest "ukłonem wobec przyszłych projektów" i stara się trzymać maszynę tak daleko od konkurencji, jak to tylko możliwe, w obawie przed skopiowaniem jego eleganckiego designu - czytamy w "Daily Mail".

Aktorzy wraz z ekipą bawią w Rzymie już od jakiegoś czasu. W czwartek widziano ich razem w restauracji "Dal Bolognese". Bellucci miała wtedy na sobie intensywnie czerwony płaszcz z czarnymi dodatkami i wyglądała nawet lepiej, niż w trakcie kręcenia pogrzebu.

Daniel Craig i Monica Bellucci podczas pobytu w Rzymie są gośćmi Ignazio Marino, burmistrza miasta. Aktorzy nie mieli oporów, żeby wyjść na balkon i pozować fotografom.

Rzym to jedno z wielu miast, gdzie będzie kręcony najnowszy film o Bondzie. Poza tym ekipa wybierze się jeszcze do Londynu, Meksyku, Tangeru i Arfudu w Maroku, Soldenu, Obertilliachu i nad jeziora Altaussee w Austrii.

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.