Serialowa Alexis na wakacjach. Pomyliliśmy się, gdy szacowaliśmy jej wiek. Nie do wiary, że ma...

Ja zmieniła się Joan Collins.

Patrzymy na najnowsze zdjęcia Joan Collins i mamy wrażenie, że jej uroda nie przeminie nigdy. Pięciu mężów i wielu znaych adoratorów nie mogło się mylić. Serialowa Joan Collins ma 81(!) lat i nadal wygląda zachwycająco.

Gdy w Polsce ktoś rzuci nazwisko Joan Collins , to z pewnością myśli każdego popłyną w kierunku kultowego serialu " Dynastia ". Aktorka wcieliła się w tam w rolę diabelsko pięknej i piekielnie złej Alexis. Przenikliwe spojrzenie, cudowne kształty, burza włosów - tak właśnie pamiętają ją fani produkcji. A jak wygląda dziś? Jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym przeczą jakiemukolwiek działaniu czasu na aktorkę.

<< ZOBACZ, JAK DZIŚ WYGLĄDA JOAN COLLINS >>

Collins zaczęła grać w wieku 9 lat i nie przestała praktycznie aż do dziś. Przez ten czas perfekcyjnie opanowała sztukę uwodzenia zarówno mężczyzn (miała 5 mężów, a wśród jej zdobyczy wymienia się takich amantów jak Dean Martin, Warren Beatty, Sidney Chaplin, przyrodni starszy brat Charliego Chaplina czy Marlon Brando), jak i media. Mimo że Collins ma 81 lat, a czas jakby stanął dla niej w miejscu, konsekwentnie zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom o operacjach plastycznych i nikt też nie napisze o niej złego słowa.

Mam dużo koleżanek, które stosowały botoks. Ich twarze zamieniły się w nieruchome bryły. Nawet usta! Nawet nie zaczynajmy tego tematu - mówiła Collins w rozmowie z "Galmour". - Operacja plastyczna? Nie, nie, nie! Wiesz, co mówią o operacjach plastycznych? To zemsta na kobietach.

Jak sama twierdzi, sekretem nieprzemijającego piękna jest... pielęgnacja.

Zawsze stosuję krem z filtrem. Robię tak, odkąd skończyłam 20 lat - powiedziała dla "You Magazine".
Tak naprawdę, to ja po prostu zawsze bardzo dużo uwagi poświęcałam pielęgnacji mojej cery. No i zawsze mam makijaż - mówiła dla "Glamour".

Choć Collins od lat niezmiennie zaprzecza, aby za jej urodą stało coś więcej niż krem z filtrem, nieco innego zdania jest jej bliska koleżanka z branży, aktorka Judy Parfitt.

Zaprzecza, ale zrobiła to wiele razy - powiedziała Parfitt dla Mirror.co.uk. - Wygląda jak głupia i robi z siebie idiotkę. Strasznie irytuje mnie, że się do tego nie przyznaje.

Przyjrzyjcie się, jak zmieniała się Joan Collins. Widać ślady ingerencji chirurga?

<< ZDJĘCIA JOAN COLLINS NA PRZESTRZENI LAT >>

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.