Iza Miko nie może otrząsnąć się po śmierci syna potentata hotelowego. Na Instagramie...

Iza Miko jest w żałobie po zmarłym przyjacielu, Charlie Denihanie.

- A teraz jako czysty duch dajesz mi niezaprzeczalny dowód na istnienie życia pozagrobowego - Miko zadedykowała zmarłemu przyjacielowi emocjonalny wpis na Instagramie.

Iza Miko nie może otrząsnąć się  po śmierci swojego przyjaciela, Charlie Denihana, syna potentata hotelowego.  Aktorka  dodała na Instagramie wspólne zdjęcie, na którym pozują uśmiechnięci.

Iza MikoIza Miko Instagram/IzaMiko Instagram/IzaMiko

Zadedykowała mu także kolejny emocjonalny wpis na swoim Instagramie.

Wybrałam bycie wdzięczną za to, że mogłam doświadczyć w swoim życiu Twojej obecności w tym przystojnym ciele. A teraz jako czysty duch dajesz mi niezaprzeczalny dowód na istnienie życia pozagrobowego i znaczenia na Twoją obecność w nim. Nie pytam Boga o jego wielki plan, tylko modlę się, żeby pewnego dnia się spełnił. Wybrałam bycie pokorną i wierzę w to, że teraz jesteś szczęśliwy i kontynuujesz swoją podróż. Pozwalam Ci służyć przeze mnie każdemu, kto będzie tego potrzebować.
Każdy mój uśmiech będzie czcił Ciebie, a każdy akt dobroci będzie kontynuacją błogosławieństwa, które nam dajesz dzięki swojemu hojnemu sercu - napisała na Instagramie.

Miko opatrzyła wpis znamiennymi tagami.

#pamięćocharliemdunhanie #anioły #życie pozagrobowe #wiara

Iza MikoIza Miko Instatgram/Iza Miko Instatgram/Iza Miko

Mężczyzna zmarł 16 marca. Za najbardziej prawdopodobną przyczynę śmierci uznaje się przedawkowanie. W mieszkaniu Denihana znaleziono bowiem metaamfetaminę i substancję GHB, która wchodzi w skład pigułki gwałtu.

Ostatniego dnia marca Miko pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu, w którym wystąpiła, "Make Youre Move".

Iza MikoIza Miko KAZUKI HIRATA / HOLLYWOODNEWSWIRE.NET / PRPHOTOS.COM/Kazuki Hirata / HollywoodNewsWire.net / PRPhotos.com KAZUKI HIRATA / HOLLYWOODNEWSWIRE.NET / PRPHOTOS.COM/Kazuki Hirata / HollywoodNewsWire.net / PRPhotos.com

To nie pierwszy wpis Miko zadedykowany Denihanowi. Wcześniej dodała serię notek na Instagramie poświęconych biznesmenowi (Nie żyje syn znanego hotelarza. Iza Miko: Czy to możliwe, że kocham cię jeszcze bardziej).

Charlie Denihan miał 28 lat. Urodził się i dorastał na Manhattanie. Pracował w swojej rodzinnej firmie, Denihan Hospitality Group, która jest właścicielem trzech najlepszych hoteli na Manhattanie,: The James, The Mansfield i The Surrey, a także innych na terenie USA. Charlie był synem właściciela firmy. Sam odnosił sukcesy. Z jego profilu na Linkedin dowiadujemy się , że skończył Cornell University - na kierunku administracja, finanse i rozwój nieruchomości.

Charlie DenihanCharlie Denihan Linkedin/CharlieDenihan Linkedin/CharlieDenihan

Oprócz tego, że pracował w dziale zarządzania Denihan Hospitaly Groop, realizował się też na innych polach. Był współzałożycielem Silverlake to Soho - firmy, która zajmowała się promocją debiutujących muzyków. Był partnerem-konsultantem w firmie zajmującej się doradztwem w sprawach medialnych, Pluurl.com, a także był dyrektorem generalnym w Vokoder FM - aplikacji internetowej pozwalającej dopasować muzykę do gustu użytkownika. Denihan słynął nie tylko z pracowitości, ale i ze słabości do imprez. Wiele z nich pokazywał na swoim Instagramie.

Charlie DenihanCharlie Denihan Instagram/Charlie Denihan Instagram/Charlie Denihan

Vic

Więcej o: