Tom Felton zdradza sekrety!

Tom Felton o rozstaniu z Harrym Potterem, zakochanej w nim Emmie Watson i jego własnych uczuciach do Heleny Bonham Carter i... Ruperta Grinta. Przeczytajcie ekskluzywny wywiad z młodym aktorem!

1. Czy płakałeś już z powodu zakończenia pracy na planie Harry'ego Pottera?

Wciąż na to czekam. Nie miałem  zbyt dużo czasu, żeby usiąść i o tym pomyśleć. Wiem, że kiedy to mnie dopadnie, będzie bardzo ciężko. Harry Potter to całe moje dzieciństwo. Ale jestem też podekscytowany zakończeniem na takim wysokim poziomie. To fantastyczny finał!

2. Czego Ci będzie najbardziej brakowało, kiedy już nie będziesz grał Dracona?

On jest kochany. Wszyscy mówią: "Rany, jaki on okropny". A ja mu współczuję. Harry miał wszystko łatwo. Miał ten świetny wpływ, mówiono mu" "Zrób to, zrób tamto, bądź bohaterem", a Draco nie miał takich możliwości. Miał inne opcje: "Idź i bądź zły, albo Voldermort cię zabije". To straszne. Ale mimo że mi go szkoda, to wiem też, że był paskudny. Miałem mnóstwo frajdy grając go. :)

3. Emma Watson wyznała, że kochała się w Tobie. Rozmawialiście kiedyś o tym?

To bardzo, bardzo słodkie. Powiedziały mi o tym panie stylistki. Zawsze byliśmy z Emmą przyjaciółmi. Tamto było dawno - ona miała jakieś 10 lat, ja 12- wydaje się jakby w innym życiu. Ale teraz oboje możemy to wspominać i razem się z tego śmiać.

4. A Ty kochałeś się w kimś z planu?

No... Rupert Grint jest całkiem sexy... A tak serio, to kochałem się trochę w Helenie Bonham Carter. Jest w niej coś niezwykłego. Nie można oderwać od niej wzroku. Jest cudowna absolutnie w każdym aspekcie. To moja młodzieńcza miłość. :)

5. Czego szukasz w dziewczynach ?

Lubię wyluzowane dziewczyny. Wszyscy są teraz tacy zestresowani, dziewczyny myślą, że muszą robić te wszystkie dziwne i niesamowite rzeczy, żeby dobrze wyglądać i wcale tak nie wyglądają. Najlepiej wyglądające dziewczyny nie robią nic, one po prostu wiedzą, że są piękne, szczególnie w jeansach i koszulce. Lubię też zabawne dziewczyny. Mądre. Utalentowane. Uwielbiam, gdy ktoś jest utalentowany muzycznie - to mnie zawsze intryguje.

Co sądzicie o wyznaniach Toma? :)

Zobacz także:

Tom Felton śmieje się z Emmy Watson

Tom Felton: Nie jestem jak Malfoy

Tom Felton: To naprawdę koniec?

Więcej o: