Cometa Dody wylądowała na... Wawelu!

.

Na tegorocznej gali Viva Comet 2011 , Doda dostała nagrodę w kategorii "Artystka Roku". Gwiazda rzuciła statuetkę Comety w publiczność mówiąc, że to jej prezent dla fanów, bo to właśnie dzięki nim dostała ich wcześniej aż 10! Po gali Doda opublikowała na swoim fanpage'u na Facebooku taki oto wpis:

powiem krótko - JUST WOW:) Wielkie DZIĘĘĘĘX za głosy. Ponad 130 tys robi wrazenie. love U. Daliscie czadu na maxa:))) sektor dodowy zamiótł wszystkie inne na gali..i lux!! mam nadzieje, że kulka w jednym kawałku? trzeba wymyslec jakies specjalne miejsce dla comety aby kazdy BADfan mógł się z nia przylansować po trochu. to wkoncu ...WASZA nagroda. macie jakiś pomysł? może wawel? hahahahhaha

I rzeczywiście Cometa Dody trafiła na Wawel...

Ostatecznie jednak, Doda zdecydowała, że nagroda trafi w inne miejsce. O tym również poinformowała za pośrednictwem facebooka:

Po przeprowadzeniu sondażu na facebooku doszliśmy do wniosku, że jednak lepiej będzie jak statuetkę KRÓLOWEJ DODY będzie można odwiedzać w BAD STREFIE w klubie SHOW, gdzie znajduje się moja różowa komnata. Jest to miejsce najbardziej pasujące dla statuetki, ponieważ jest często odwiedzane przez mój GANG i właśnie tam mają wygodniejszy i prostszy dostęp.

Wybierzecie się w odwiedziny do Comety?

Aik

Zobacz także:

Magiczna i droga Doda na Viva Comet 2011

Doda o bracie: Mega uczciwy. Aż za bardzo

Doda ZASKOCZY na Viva Comet!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.