Zobacz zaproszenie na ślub księcia Williama. FOTO

.

Wiele osób otrzymało już zaproszenia na ślub księcia Williama i Kate Middleton . Zaproszenie zrobione jest w tradycyjnym, angielskim stylu . Jest bardzo proste i gustowne . Na kartce pięknego papieru widnieją najważniejsze informacje - gdzie i kiedy odbędzie się ślub a także w jakim stroju powinni przyjść goście . Takiego zaproszenia można było się spodziewać.

Wśród zaproszonych są m.in. Victoria i David Beckham. Para została zaproszona na ślub a także na lunch dla 600 gości w pałacu Buckingham. Beckhamowie nie załapią się jednak na najbardziej ekskluzywną część ślubu czyli obiad dla 300 osób.

1000 zaproszonych to przyjaciele rodziny (!), 200 to politycy. Prezydent Obama i Sarkozy zostali ominięci ponieważ książę William nie jest jeszcze bezpośrednim kandydatem do objęcia tronu. Ranga ślubu nie jest więc na tyle wysoka, aby Obama dostał takie zaproszenie. Głowa super mocarstwa może mieć teraz mieszane uczucia bo kto nie marzy o takim zaproszeniu?

Wśród gości znajdzie się również 100 przypadkowych Brytyjczyków . Cała Wielka Brytania z niecierpliwością sprawdza teraz swoje skrzynki pocztowe.

Jak wam się podoba zaproszenie? Weźcie udział w naszej sondzie.

Rudy

Zobacz także:

10 rzeczy, których nie wiecie o Kate Middleton

Seksowna sukienka Kate Middleton do kupienia!

Czy podoba ci się zaproszenie ślubne księcia Williama i Kate Middleton?
Więcej o:
Copyright © Agora SA