Pożegnanie z Górniak. Pyrek i Staliński W FINALE "TZG"

Pierwsze miejsce zajął Paweł Staliński. Model zmierzy się w finale z Moniką Pyrek.

Zostały trzy pary: Edyta Górniak i Jan Kliment , Paweł Staliński i Iza Janachowska oraz Monika Pyrek i Robert Rowiński. O ile udział piosenkarki w półfinale był do przewidzenia, o tyle awans tyczkarki i modela jest już zaskoczeniem. Przykład Patrycji Kazadi pokazał, że nie wystarczy mieć wysokich not od jurorów, żeby przejść do kolejnego etapu. Najważniejsze są głosy widzów.

21.45 - ODPADŁA EDYTA GÓRNIAK. Jako pierwszy do finału przeszedł Paweł Staliński. W głosowaniu juroró Górniak zajęła pierwsze miejsce, Pyrek drugie, a Staliński trzecie. Głosowanie widzów przedstawiało się następująco: Staliński 38%, Pyrek 36%, Górniak 24%.

21.33 - Jeśli sytuacja się nie zmieni to do finału przechodzi PYREK I GÓRNIAK. Pyrek po zsumowaniu głosów ma 5 punktów, Górniak 4 punkty, Staliński 3 punkty. Stalińskiego mogą uratować tylko widzowie.

21.25 - Czas na podsumowanie. Górniak zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu jurorów, Pyrek drugie, a Staliński trzecie. Tym samym Górniak ma 3 punkty, Pyrek 2 punkty, a Staliński 1 punkt. Głosy widzów: Pyrek 41% (3 punkty) , Staliński 39% (dwa punkty), Górniak 20% (jeden punkt).

21.23 - Górniak jest bliska łez. Wzruszyła się po swoim tańcu.

To był taki przełom w Tobie, że życzę Ci, żeby Twoja widownia krzyczała "Śpiewaj dla nas i tańcz dla nas" - Galiński o tańcu Edyty.

Noty jurorów: Pavlović- 10, Wodecki- 10, Tyszkiewicz- 10, Galiński-10.

21.18 - Górniak zatańczyła tango. Klimatyczne, rytmiczne i perfekcyjne. Tylko czy to wystarczy, żeby dostać się do finału? Górniak ma teraz tylko 13% głosów.

21.11 - Staliński zatańczył salsę z trzema partnerkami i pokazał klatę. Było kolorowo, wesoło i rytmicznie. Pavlović nie podobała się jedynie praca jego kolan. Noty jurorów: Pavlović- 7, Wodecki- 9, Tyszkiewicz- 10, Galiński-8.

21.06 - Pyrek właśnie powiedziała, że Rowiński jest w szpitalu!

21.02 - Pyrek zatańczyła tango. Galiński wychwala jej taniec pod niebiosa. Wodeckiemu też się podobało. To akurat nas nie dziwi. Mógłby pokazać w końcu 10-tkę, bo to śmiesznie wygląda jak Pavlović daje 9, a wielki "znawca tańca" Wodecki również daje 9. Noty jurorów: Pavlović- 10, Wodecki- 10, Tyszkiewicz- 10, Galiński-10.

20:57 - TVN podał cząstkowe wyniki głosowania: Pyrek - 39%, Staliński 45%, Górniak 16%. Rośnie poparcie dla Górniak. Wcześniej miała zaledwie 3% głosów. Staliński utrzymuje pierwsze miejsce.

20.44 - Edyta zatańczyła cza-czę aż z trzema tancerzami. Noty jurorów: Pavlović- 9, Wodecki- 9, Tyszkiewicz- 10, Galiński-9.

20.40 - Górniak w półfinale zebrało się na podsumowania:

Jestem tak nowa, że tylko przykleić metkę i na wystawę. Dopiero po programie mogę nagrać płytę, na którą zasługują fani.

20.31 - Staliński tańczy tango. Ma zasłonięte oczy czarną chustką. Pewnie jurorzy będą się zachwycali tym, że nic nie widział w trakcie występu a zatańczył perfekcyjnie. Sukienka Izy... bardzo odważna. Wracając do tańca: Pavlović- 10, Wodecki- 10, Tyszkiewicz- 10, Galiński-10.

22.26 - Pavlović skrytykowała taniec Pyrek.

Nie podobały mi się twoje ręce. Jak tańczyłaś sama to słabo szło. Udało wam się zachować klimat pasodoble.

Noty dla Moniki: Pavlović- 8, Wodecki- 9, Tyszkiewicz- 10, Galiński-9.

20. 22 - Pyrek w materiale zapowiadającym występ powiedziała, że taniec niesie jej radość życia. Wspomniała, że ciężko znosiła presję, która była nieodłącznym czynnikiem jej kariery sportowej.

20.10 - Trwa przerwa. My w tym czasie zaglądamy na oficjalną stronę programu, żeby zobaczyć cząstkowe wyniki głosowania widzów. Pary jeszcze nie zaczęły tańczyć, a ludzie już głosują. Głosy widzów: Pyrek 31%, Górniak 3%, Staliński 65%. Wierni fani Moniki i Pawła nie czekają na ich tańce.

20:05 - Monice Pyrek nie towarzyszy Robert Rowiński, a Krzysztof Hulboj. Robert jest chory i nie może tańczyć. Życzymy powrotu do zdrowia.

Sancita

Zobacz także:

Oficjalnie: Górniak pokazała faceta. FOTO

Taniec pomógł Pyrek wyjść z depresji

Kto dziś odpadnie z Tańca z Gwiazdami?
Więcej o: