Paula Marciniak: DODA JEST LENIWA

Zmarnowany talent?

Paula Marciniak znana jest z rozbieranych sesji dla męskich magazynów i "związku" z Michałem Wiśniewskim . Bardzo by chciała zrobić karierę, ale idzie jej średnio. Marciniak znalazła nowy sposób na wypromowanie się w mediach. Przyjęła taktykę Sary May i pojechała po Dodzie.

Zamierzam być pierwszą polską wokalistką, która osiągnie sukces zagraniczny. Kompletnie nie rozumiem Dody, która obiecuje to Polakom nie od dziś. Doda nie odniosła sukcesu za granicą, bo zwyczajnie jest za leniwa. Gdyby tylko chciała poświęcić na to więcej czasu, z jej głosem i pieniędzmi, dawno by tego dokonała, ale skoro tego nie zrobiła, ja będę pierwsza! Doda, zamiast nagrywać świetne kawałki, chodzi na imprezy oraz na zakupy, a strój od Valentino jeszcze nigdy nie był na pierwszym miejscu listy przebojów. Znam swoją wartość. Doda też jest piękną kobietą, choć nie do końca naturalną. A u mnie wszystko jest natural, ale w sumie to nie jestem przeciwko operacjom plastycznym - opowiadała w rozmowie z "Takie jest życie".

Krytykować innych jest bardzo łatwo, ale zrobić coś samemu już trudniej. Może niech Paula najpierw stanie się gwiazdą w Polsce, a później wypłynie na szerokie wody? Bo na chwile obecną mało kto wie, kim jest Marciniak...

Sancita

Zobacz także:

Paula chce oddać szpik

Wiśniewski i Marciniak na ślubnym kobiercu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.