Pamiętacie Manuelę Michalak z "Big Brothera"?

Wiemy, czym się teraz zajmuje.

Od emisji pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" minęło już 9 lat . Wielu osobom próbującym przypomnieć sobie uczestników programu, pierwsza na myśl przychodzi oczywiście Manuela Michalak ! Aktualnie Manuela Jabłońska. Jej charakterystyczny zaraźliwy śmiech, potrafił rozbawić największego ponuraka. Dzięki swojemu poczuciu humoru i miłej aparycji była jedną z najbardziej lubianych i najsympatyczniejszych uczestniczek. Typowano ją do zwycięstwa. Ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Udział w "Big Brotherze" otworzył przed nią drzwi do kariery telewizyjnej. Manuela prowadziła przez kilka lat "Maraton uśmiechu" najpierw z Andrzejem Grabarczykiem , później z Olą Wolf . Program ostatecznie jednak zdjęto z anteny i skończyła się też telewizyjna kariera Manueli. W międzyczasie zagrała jeszcze w dwóch filmach Jerzego Gruzy: "Gulczas, a jak myślisz" oraz "Yrek, kosmiczna nominacja" .

Teraz z mężem prowadzi salon fryzjerski "Estilo de Manuela" w Luboniu. Jest również twarzą swojej firmy. Przyznajcie, że zna się na metamorfozach...

fot. Agencja Gazeta/ Manuela.pl

Manuela Michalak w 2001 i w 2010 r. Manuela Michalak w 2001 i w 2010 r.  Agencja Wyborcza.pl/MANUELA.PL

Aik

Zobacz także:

Pamiętacie Piotra Lato z Big Brothera?

Oto nowa Monika Sewioło

Gwiazda "Big Brothera" startuje do "Top Model"

Więcej o:
Copyright © Agora SA