Akademia mody i Odlotowe Agentki: Odlotowa impreza - fajne gry dla horyzoncie

Lubisz gry dla dziewczyn? Kotek ma coś dla Ciebie! Akademia Mody i Odlotowe Agentki: Odlotowa impreza już niedługo pojawią się na sklepowych półkach!

W najbliższy piątek, 23 kwietnia , światło dzienne ujrzą dwie nowe produkcje z serii "Planeta gier" - "Akademia mody" i "Odlotowe Agentki: Odlotowa impreza".

O czym są gry?

"Akademia mody" to prawdziwa gratka dla wszystkich dziewcząt! To właśnie dzięki tej grze, każda nastolatka wkroczy w wielki świat mody, pozna go od podszewki i nauczy się kreować wizerunek swój oraz innych! "Akademia mody" to nie tylko doskonała zabawa, ale także sposób na życie dla młodych, ciekawych świata dziewczyn. Ta niepowtarzalna gra pozwoli wcielić się w rolę projektantki na stażu w słynnym studio "Fabryka Stylu". W grze czekają ekscytujące wyzwania i zadania: od wykonywania projektów przez sesje fotograficzne, aż po wielki dzień pokazu mody. Najbardziej kreatywni wejdą do elity najlepszych kreatorów światowej mody. Wszystkie dziewczynki i ich mamy pokochają ten świat!

"Odlotowe Agentki: Odlotowa impreza" - Sam, Alex i Clover zamierzają zamieszkać wspólnie w swoim wymarzonym domu. Lepiej być nie może, do czasu, gdy okazuje się, że ich dom stoi tuż nad podziemną bazą tajnych służb. Aby zapobiec katastrofalnemu wyciekowi informacji, Jerry, szef bazy, postanawia zatrudnić dziewczyny jako agentki specjalne. Odlotowa impreza to zestaw mini-gierek, rozłożonych w salonie. Na każdej planszy znajdują się złoczyńcy. Uwaga, złoczyńcy mogą także zastawiać pułapki! Zadaniem dziewczynek będzie zdobycie jak największej ilości punktów popularności i pokonanie złoczyńców! Wykonanie zadań oznacza także fantastyczne nagrody - piękną suknię balową, możliwość wzięcia udziału w pokazie mody i tytuł najpopularniejszej dziewczyny w szkole.

Zainteresowane? :)

Więcej o: