Konkurs walentynkowy - WYNIKI!

Sprawdź, do kogo powędruje DVD z filmem!

W święto zakochanych Kotek zaproponował Wam konkurs , w którym do wygrania było 5 DVD z filmem "Zakochana złośnica "

Aby wygrać, należało wysłać mailem do Kotka pomysł na oryginalną walentynkę! Przesłaliście mnóstwo ciekawych i oryginalnych tekstów . Wybór nie był łatwy...

A oto zwyciężczynie oraz walentynkowe propozycje!

Joanna Kałek (asiakalek)

Rzekł raz czytelnik Kotka do Walentyny: niezliczone są wszystkie przyczyny dla których me serce Ci na zawsze oddane. Za kolacje przepyszne i pięknie podane, za drapanko po plecach czasochłonne, za pracowitość i ręce do pomocy skłonne, za miłość do porządku i życia organizację, za to że, każdy dzień w Twych ramionach zamienia się w wakacje, za wspólne na kotku seanse, za to że pomagasz w kłopocie znaleźć na wyjście z problemu szanse, za dobre serce, uczucia i oczy szafirowe, za to wszystko dzięki składa Walenty, zakochany, oddany, choć troszkę stuknięty .

Magda Fura (i.love.ny)

Nieważne gdzie, nieważne jak, zawsze kochać Cię będę ot tak. Chce Ci zadać jedno pytanie, Walentynką mą zostaniesz?

Marta Żabicka (zabolinek)

Ziomuś kochanieńki, mój misiaczku słodziusieńki. Ja po prostu nie ogarnę, albo szybko zginę marnie, jeśli zaraz Ci nie powiem, że tyś dla mnie oczkiem w głowie !

Katarzyna Sak (kazia)

W te święto - nazywane przez wszystkich "plastikowym", jak w każdy inny dzień chcę Ci podziękować za Twoje oczy - w których widzę całą głębie morza. Za ramiona, którymi mnie otaczasz kiedy jest źle i dobrze, za to, że jesteś dla ponad wszystkimi, jedyny najlepszy i na zawsze. Mojej Walentynce, o której myślę 60s/minutę, 60minut/godzinę, 24h/dobę i 365 dni w roku, którą kocham na zawsze i jeszcze dzień dłużej.

Iwona Matalińska (iwonkam)

Zgodnie z § 8 punkt 5 Kodeksu Miłosnego zostałam skazana na dożywotnią miłość do Ciebie Najpiękniejsza kara, jaka mnie spotkała...

Gratulacje! :)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.