Tydzień tylko dla dziewczyn w marcu na Disney Channel

Sprawdź, co zobaczymy na Disney Channel w marcu!

"CZARODZIEJE Z WAVERLY PLACE"

W trzeciej serii serialu "Czrodzieje z Waverly Place"  nastoletnia gwiazda Selena Gomez powraca jako czarodziejka Alex Russo z zupełnie zmienionym wizerunkiem. Uhonorowany nagrodą Emmy serial Disney Channel przedstawia dalsze przygody rodziny Russo. W tym sezonie pragnąca zostać artystką Alex zaprojektuje własne studio w małym domku dla lalek. Justin, podczas ostatniego roku nauki w liceum, będzie delektował się przywilejami "starszaka" i spróbuje swoich sił w polowaniach na potwory. Max zajmie się doskonaleniem swoich czarodziejskich umiejętności by stać się najsilniejszym pretendentem do przejęcia magicznych rodowych mocy. Harper, która już wie że jej najlepsza przyjaciółka Alex jest czarodziejką, powoli będzie przyzwyczajała się do życia pełnego magicznych przygód i chaosu.

Pierwsze dwa odcinki nowej serii serialu o magicznych przygodach rodziny Russo już w sobotę 13 marca o godz. 9:40 .

"TYDZIEŃ TYLKO DLA DZIEWCZYN!"

Z okazji Dnia Kobiet Disney Channel przygotował telewizyjną ucztę dla wszystkich dziewczyn - tydzień filmów i seriali o tematyce dziewczęcej.Na ekranach widzów będą gościć dobrane tematycznie odcinki "Hannah Montana", "Czarodzieje z Waverly Place" i "Słoneczna Sonny". Dodatkowo, codziennie od 8 do 12 marca o godz. 18:30 będzie można zobaczyć również pełnometrażowe filmy tylko dla dziewczyn! Wśród nich "Camp Rock", "Program Ochrony Księżniczek", "Możemy wygrać" i "I bądź tu mądra!".

"Tydzień tylko dla dziewczyn!" rozpocznie się w Dzień Kobiet, 8 marca o godz. 16:00

"KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW"

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" to najbardziej ceniony i nagradzany film Disneya. Pełen magii, przygód oraz napięcia film opowiada o ucieczce niezwykle pięknej Śnieżki przed złą królową, zazdrosną o jej urodę i czar. Podczas swojej ucieczki do lasu Śnieżka poznaje siedmiu krasnoludków: Gapcia, Śpioszka, Apsika, Nieśmiałka, Wesołka, Mędrka i Gburka. Pomimo swego oddania Śnieżce, krasnoludki nie są w stanie odwrócić działania zaklęcia rzuconego przez złą królową. Tylko pocałunek prawdziwej miłości może złamać zaklęcie i ocalić królewnę.

Premiera filmu "Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków" już w Dzień Kobiet, 8 marca o godz. 18:30 .

mat. prasowe

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.