Rozdanie Plotków Roku już niedługo

Wszystkich, którzy czekają na ogłoszenie zwycięzców w naszym plebiscycie, uspokajamy - wirtualna gala wręczenia nagród odbędzie się jeszcze w lutym. Dlaczego tyle to trwa?!

Ruszając z plebiscytem Plotki Roku 2009 , w którym wspólnie z wami nagradzamy gwiazdy, o których w minionym roku było najgłośniej, zapowiadaliśmy, że ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w styczniu. Tymczasem mamy początek lutego i coraz częściej dochodzą do nas głosy, że chcielibyście poznać już laureatów plebiscytu.

Kochani, możemy zagwarantować, że wszystkich zwycięzców poznacie jeszcze w lutym podczas specjalnej, wirtualnej gali, którą dla was szykujemy . Podczas niej zobaczcie gwiazdy ogłaszające zwycięzców oraz gwiazdy, które będą odbierać nagrody! Niektóre z nich są bardzo zapracowane, ale liczymy, że w ciągu najbliższych dni dotrzemy już do wszystkich.

Dziękujemy za waszą cierpliwość i pamięć o Plotkach Roku ! Obiecujemy, że będzie się działo, bo gwiazdy, które zaprosiliśmy do udziału w nagraniach, są naprawdę interesujące!

Więcej info już wkrótce!

Więcej o: