Najbardziej lansujący się politycy. Ranking PLOTKA

Występują w programach rozrywkowych, lansują się na okładkach kolorowych gazet, szokują. Czy to jeszcze politycy czy już celebryci?

Polityk nie zostaje celebrytą z przypadku. Trzeba się o to miano naprawdę mocno starać. Robi to wciąż Janusz Palikot, ale także Bartosz Arłukowicz, który... był kiedyś gwiazdą reality-show. Oto nasz subiektywny ranking polityków, którzy lansują się najbardziej.

Myślicie, że zjawisko polityków-celebrytów to tylko nasza obserwacja? Nic bardziej mylnego. Zapytaliśmy trenera rozwoju osobowości, co sądzi o zjawisku "polishow":

W oczach mediów politycy przypominają dziewczynę magika: niby przyciąga ona uwagę skąpym strojem koniecznie w kolorze czerwonym, ale tak naprawdę nikogo nie obchodzi czy dziewczyna ma na imię Anna, Hanna czy Zuzanna. Nikogo nie obchodzi czy w reklamie występuje Adam Małysz czy żona Adama Małysza, Agnieszka Radwańska czy mama Agnieszki Radwańskiej. Nikogo nie obchodzi czy w programie występuje Donald Tusk czy Kasia Tusk, Aleksander Kwaśniewski czy Ola Kwaśniewska, Lech Wałęsa czy Maria Wałęsa. Liczy się nazwisko, jako produkt. Nie osoba, nie jej historia ani jej emocje - mówi Bartłomiej Stolarczyk trener asertywności i rozwoju osobistego
Który z polityków to największy lanser?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.