Czarujący Marcin Wyrostek zgarnął 300 tysięcy złotych!

Kuba Wojewódzki stwierdził, że gra na akordeonie jak opętany!      

Za nami finał drugiej edycji programu " Mam talent ". Widzowie zdecydowali, że główna nagroda czyli 300 tysięcy złotych trafi do akordeonisty Marcina Wyrostka. Drugie miejsce zajęli bracia Legun, którzy świetnie odnajdują się w muzyce sakralnej. Trzecie miejsce na podium zajął Aleksander Martinez.

Oczy zwierciadłem duszy

Ciężko porównywać Marcina Wyrostka z innymi finalistami " Mam talent ", ponieważ on reprezentuje zupełnie inną ligę. Nie tylko świetnie gra na akordeonie, ale też hipnotyzuje swoim spojrzeniem. Widać, że muzyka jest całym jego życiem.

Oczami potrafi wyrazić wszystkie emocje. Jak widać nie trzeba tańczyć czy śpiewać, żeby wygrać " Mam Talent ". Małgorzata Foremniak tak podsumowała tego finałowy występ:

- Akordeon potrafi rozpalić olbrzymią namiętność, a mnie drżały dzisiaj bardzo nozdrza.

Oto występ zwycięzcy:

Zaskakujący finał

Aleksander Martinez nie uchodził za faworyta programu " Mam talent ", ale swoją osobowością oraz talentem przekonał widzów do siebie i znalazł się w pierwszej "trójce". Z wokalisty śpiewającego operowe przeboje przeistoczył się w szalonego rockmana. W finale zaśpiewał piosenkę zespołu Europe "The Final Countdown".

Zmiana repertuaru i stylu wyszła mu na dobre. Martinez przyznał, że zgłosił się do programu, żeby wygrać pieniądze i zabrać swoją żonę oraz córkę do jego rodzinnego kraju. Z pewnością wzruszył swoimi słowami wiele osób. Na koniec programu Szymon Hołownia i Marcin Prokop ogłosili, że jedno z biur podróży postanowiło wysłać Martineza i jego rodzinę w podróż do Filipin.

kapif

Porażka braci Legun

Jurorzy programu przez cały finałowy odcinek byli dosyć pobłażliwi dla uczestników " Mam talent ". Do gustu nie przypadł im tylko występ braci Legun.Co powiedzieli jurorzy?

Kuba Wojewódzki :

Marcina Wyrostka nikt nie zapyta, czy jest w nim dusza, bo to wiadomo. A w was wyczuwam fałsz.

Małgorzata Foremniak :

Pięknie śpiewacie, to wszystko jest bardzo piękne, ale szczerze... Mam takie pytanie do siebie: na ile to są czary, a na ile mary?

Repertuar braci Legun nie ma zbyt wiele wspólnego z muzyką komercyjną. Ludzie lubią to, co znają, więc drugie miejsce w finale " Mam talent " to wielki sukces wokalistów, którzy śpiewają muzykę sakralną.

Bracia Legunowie / autor: TVN/ZOOM

Co teraz zrobi Kuba?

Anna Teliczan zaśpiewał piosenkę Sinead O'Connor "Nothing Compares To You". Kuba Wojewódzki po jej występie powiedział:

Zrobiłaś dzisiaj lewatywę niektórym polskim wokalistkom. Jak nie wygrasz tego programu to zjem swoje ucho, a dawno go nie myłem.

Przejdzie od słów do czynów? Raczej nie. Nie powinniśmy martwić się o karierę Anny Teliczan, ponieważ wokalistka ma wielki talent i z pewnością wiele wytwórni płytowych przyjmie ją z otwartymi ramionami.

Anna Teliczan. Ma 19 lat, pochodzi z Ostródy. Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jest samoukiem-amatorem. Ceni ludzi, którzy pokazują coś innego, sama lubi być chwalona za swój śpiew. Mówi o sobie, że jest introwertyczką. Zaczęła śpiewać w liceum, po raz pierwszy wystąpiła na akademii szkolnej. Wychowawczyni nakłoniła ją do udziału w konkursach piosenki angielskiej i harcerskiej. Od tamtej pory marzy, by stać się profesjonalną wokalistką. Razem ze znajomymi tworzy reggae'owy Sound System.
Anna Teliczan. Ma 19 lat, pochodzi z Ostródy. Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jest samoukiem-amatorem. Ceni ludzi, którzy pokazują coś innego, sama lubi być chwalona za swój śpiew. Mówi o sobie, że jest introwertyczką. Zaczęła śpiewać w liceum, po raz pierwszy wystąpiła na akademii szkolnej. Wychowawczyni nakłoniła ją do udziału w konkursach piosenki angielskiej i harcerskiej. Od tamtej pory marzy, by stać się profesjonalną wokalistką. Razem ze znajomymi tworzy reggae'owy Sound System.  TVN

Jak oceniacie finał programu? Jesteście rozczarowani werdyktem czy cieszycie się z triumfu Marcina Wyrostka?

EZ

Więcej o: