Figura: Nie rozwodzę się z moim mężem

O tym, jak być dobrą żoną, opowiada doświadczona Figura. Flaki z olejem...

Nie ma nic bardziej nudnego niż gwiazda w kwiecie wieku, która dzieli się na łamach prasy swoją mądrością życiową. Kasi Figura , jako gwiazda na 8. urodziny "Gali, udzieliła magazynowi dłuuuugiego wywiadu na temat związków, macierzyństwa i kobiecości. Nie ma sensu przytaczać zbyt wiele, bo samo czytanie było walką ze znużeniem, ale warto wspomnieć o jednej rzeczy.

Na pytanie, czy kobieta powinna trwać przy mężczyźnie ze względu na dzieci, Kasia Figura odpowiedziała:

 - Absolutnie nie. To, że rodzicie się rozstają, nie oznacza, że matka zabija dzieciom ojca. (...) Nawet jeśli po rozstaniu kontakty są ograniczone, ojciec zawsze pozostanie ojcem, chyba że on sam tego nie chce - mówi. - Po tej wypowiedzi prasa zaraz napisze, że na pewno właśnie rozwodzę się z Kaiem. Otóż nie, NIE ROZWODZĘ SIĘ Z MOIM MĘŻEM. Co prawda Kai jest teraz daleko w San Francisco, ale pod koniec miesiąca jedziemy tam razem z dziewczynkami.

Katarzyna Figura, Kai Shoenhals w swojej restauracji KOMKatarzyna Figura, Kai Shoenhals w swojej restauracji KOM Albert Zawada/Agencja Wyborcza.pl

Dalej mówi o walce z kryzysem i utrzymaniem restauracji oraz o urokach bycia mamą dwóch dziewczynek, Koko i Kaszmir, i dorosłego już syna. Jeśli ktoś jest ciekawy, to niech zajrzy na stronę "Gali" .

Figura się rozwodzi?!

Kasia Figura jest łasa na kasę?

Kasia Figura założyła wytwórnię płytową!

Więcej o: