Józefowicz: Liczba rzeczy, które zrobiłem i osiągnąłem w życiu, jest przerażająco duża!

Skromny jak zawsze Józefowicz.

Kilka dni temu Janusz Józefowicz skończył 50 lat! Jak znany choreograf świętował swoje urodziny? Kosił trawę, przygotowywał obiad dla żony i opiekował się dzieckiem. Żadnych imprez, żadnych znajomych. Czy z okazji urodzin naszła go jakaś refleksja?

Nie robię żadnych podsumowań, bilansów... Chociaż gdyby się tak zastanowić, to liczba rzeczy, które zrobiłem i osiągnąłem w życiu, jest przerażająco duża - zdradza "Super Expressowi" choreograf.

kapif.pl/kapif

Janusz Józefowicz ma powód żeby tak sądzić. W końcu jest jednym z najbardziej cenionych choreografów w naszym kraju. Czy ma jeszcze jakieś marzenia? Tak, liczy na to, że ekranizacja "Metra" osiągnie wielki sukces.

Na razie dopinamy scenariusz i szukamy sceny. To wbrew pozorom nie jest takie proste (...) Żeby ten projekt wypalił i żeby udało się znaleźć odpowiednie dla niego miejsca i ludzi. Dużo już w życiu zrobiłem, ale wierzę, że te najważniejsze projekty jeszcze czekają na realizację. I podobnie jak filmowe "Metro", jeszcze są przede mną - powiedział "Super Expressowi" Janusz Józefowicz.

Niech choreograf zajmie się swoim teatrem oraz ekranizacją "Metra", a Nataszy Urbańskiej da wolną rękę. Ich współpraca w sprawach zawodowych nie wyszła jej niestety na dobre...

Więcej o: