Sztaba wystawił Melosik?

Melosik straciła swojego głównego kompozytora. Co dzieje się z pozostałymi uczestnikami "Fabryki gwiazd"? AKTUALIZACJA

Plotek dowiedział się, że Adam Sztaba zrezygnował z pracy w wytwórni My Place, która pracuje obecnie nad płytą laureatki "Fabryki gwiazd " Martyny Melosik . Przypominamy, że główną nagrodą w programie była możliwość nagrania albumu właśnie z Adamem Sztabą . Martyna została na lodzie. Nie ma żadnych piosenek, kompozycji i pieniędzy od wytwórni.

Nasze źródło donosi, że Melosik przeprowadziła się do Warszawy, ale nikt nie zaproponował jej tutaj pracy. Nie gra koncertów, a utrzymuje się z... lekcji angielskiego. Tak wygląda życie po "Fabryce gwiazd" ? Nie w przypadku wszystkich. Przemek Puk wydał singiel, a Mateusz Krautwurst nagrał już kilka piosenek na swój debiutancki album, który jesienią ukaże się na polskim rynku muzycznym.

kapif.pl/kapif

Obaj młodzi wokaliści dostali się do koncertu "Trendy" festiwalu organizowanego przez telewizję Polsat. Po raz kolejny potwierdziło się, że zwycięstwo w programie rozrywkowym nie gwarantuje sukcesu. Lepiej czasem przegrać, by nie czuć presji i w spokoju przygotować swój wymarzony materiał.

UPDATE

Po naszym wczorajszym artykule Adam Sztaba wysłał specjalne oświadczenie w którym przekonuje, że jego rozstanie z wytwórnią My Place nie ma żadnego wpływu na dalsze losy płyty Martyny Melosik.

Projekt ten jest dla mnie w tej chwili priorytetowy i mam nadzieję, że na początku przyszłego roku, będzie można usłyszeć efekty naszej współpracy. (...) Nie mam wpływu na sposób promowania artystki w mediach oraz na ilość koncertów, jakie w tej chwili gra - napisał Adam Sztaba w oświadczeniu wysłanym do redakcji Plotka.

Dziękujemy za oświadczenie i cieszymy się z faktu, że Adam Sztaba odwiedza naszą stronę. Mamy nadzieje, że współpraca Martyny Melosik ze znanym kompozytorem przyniesie zamierzone efekty i płyta laureatki "Fabryki gwiazd" ukaże się w przyszłym roku na polskim rynku muzycznym. Plotek na bieżąco będzie Was informował o planach muzycznych Martyny Melosik.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.