Zmiana w składzie "Jak oni śpiewają"

Samuel Palmer pojawia się i znika. Znowu zobaczymy go w składzie "Jak oni śpiewają". Jest jeszcze jedna nowa osoba.

Okazuje się, że jeszcze nie do końca wiadomo, kto pojawi się w kolejnej edycji show "Jak oni śpiewają" . Liczba uczestników miała być tym razem ograniczona. Z listy została usunięta Barbara Mularczyk (Mariola ze "Świata według Kiepskich") oraz Samuel Palmer .

Jak podaje serwis tvpolsat.info, stacja zdecydowała się jednak zaprosić Samuela Palmera do programu. Mularczyk nie zobaczymy, ale na jej miejscu pojawi się Andrzej Deskur - aktor znany (szczerze mówiąc dość słabo) z seriali "Ojciec Mateusz" i "Barwy Szczęścia".

KAPIF.PL/KAPIF

Pełna lista "Jak oni śpiewają" prezentuje się tak:

1. Bożena Dykiel (Maria Zięba z Na Wspólnej), 2. Katarzyna Żak (Alina Krawczyk z Miodowych lat, Solejukowa z Rancza), 3. Maria Niklińska (Ivonne z Londyńczyków, Jagoda z Pierwszej miłości), 4. Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość), 5. Laura Samojłowicz (Majka Chojnacka z M jak miłość, Marlena z Egzaminu z życia), 6. Aleksandra Nieśpielak (Karolina z Pogody na piątek, Alicja Weber z Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście), 7. Robert Kudelski (Michał Brzozowski z Na Wspólnej), 8. Krzysztof Hanke (Bercik, Święta wojna), 9. Jacek Borkowski (Piotr Rafalski z Klanu), 10. Daniel Wieleba (gospodarz Studia Lotto, sanitariusz z Na dobre i na złe), 11. Marcin Kwaśny (Marcin Wilczyński z Rezerwatu, Julek Lubczyk z Na kocią łapę), 12. Maciej Jachowski (Ireneusz Podleśny z M jak miłość), 13. Samuel Palmer (Sam, Barwy szczęścia), 14. Andrzej Deskur (Marcin Mikołajczyk, Samo życie, Piotr Mierzejewski z Na Wspólnej, doktor Nowak z serialu Ojciec Mateusz).

Robi wrażenie, co?

Lubisz zawsze wiedzieć, co się dzieje w świecie showbiznesu? Plotek ma dla Ciebie cotygodniowy newsletter oraz Mega Plotkę - szczegóły TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.