Co chcieliby dostać pod choinkę?

Dziś każdy czeka na Świętego Mikołaja i liczy, że pod choinką znajdzie wymarzony prezent. Plotek zapytał znanych i lubianych, co oni chcieliby dostać na święta.

Kasia Wilk

Mając to wszystko, co mam, nie potrzebuję niczego, więc pod choinkę tylko chciałabym dostać jakieś dobre informacje. Aa, zapomniałabym. Gdybym od mamy nie dostała, jak co roku, sweterka to NIE byłyby to udane święta :-)

Grzegorz Skawiński

Pod choinkę chciałbym dostać ... Trochę spokoju i urlop w ciepłych krajach... to był bardzo pracowity rok dla zespołu KOMBII i teraz myślę tylko o wypoczynku!!!

Maryla Rodowicz

Książki i płyty. To wszystko, co ostatnio wyszło - AC/DC, Metalica, Nosowska, Masłowska...

Agnieszka "Frytka" Frykowska

Okres świąteczny to czas magii, dlatego chciałabym dostać czarodziejską różdżkę, którą czarowałabym dobry nastrój.

Iza Miko

Dożywotnią kartę darmowych przelotów na trasie Warszawa-Los Angeles, żebym mogła przylatywać do domu w każdej chwili.

Iza Miko.Iza Miko. FORUM

Ramona Rey

Chciałabym dostać... lokówkę :-)

Iza Miko.

Monika Jarosińska

Niedawno wyszłam ze szpitala, więc jedyna rzecz, o której marzę to wyjazd w jakieś bardzo egzotyczne miejsce. Nie odmówiłabym, gdybym pod choinką znalazła bilet na przykład na Hawaje bądź Malediwy... Trochę słońca i relaks... czyli pełna rehabilitacja :-)

Iza Miko.FORUM/Krzysztof Jarosz

Anja Rubik

Pod choinkę chciałabym dostać jakąś dobrą książkę, coś z ciekawej biżuterii, ale bardziej lubię dawać prezenty niż dostawać.

Anja Rubik i Sasha KnezevicAnja Rubik i Sasha Knezevic KRZYSZTOF KUCZYK/FORUM/Krzysztof Kuczyk

Rafał Malicki i Monika Głębowicz (Mosqitoo)

Od Mikołaja zamawiamy box wszystkich płyt Kraftwerk, 3 kilo świeżych oscypków oraz czapkę niewidkę, by czasami móc schować się przed światem. To przyda się by nic nas nie rozpraszało podczas nagrywania trzeciej płyty Mosqitoo.

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Elżbieta Romanowska

Jeszcze nie napisałam listu do świętego Mikołaja :-) Szczerze mówiąc nawet się nad tym nie zastanawiałam. Na pewno wspaniałym prezentem dla mnie będzie spotkanie z moją rodziną ,wspólne śpiewanie kolęd. A jeśli chodzi o sprawy materialne, to może jakaś ciekawa płyta z muzyką jazzową. Jednak najbardziej lubię niespodzianki, więc moja rodzinka na pewno mnie czymś miłym zaskoczy :-)

Anja Rubik i Sasha KnezevicKĄTNY KAROL/KAPIF.PL/kkatny

Życzymy wszystkim spełniania wszystkich marzeń i nawet najskrytszych pragnień!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.