Szaranowicz o Dodzie: Można ją podziwiać

Włodzimierz poznał prawdziwą Dodę. Jaka w takim razie jest naprawdę Dorota Rabczewska?

Najpopularniejszy komentator sportowy w Polsce, który od jakiegoś czasu jest jedynym sprawiedliwym w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" w wywiadzie dla magazynu Gala wyznał, że Doda to postać o wielu twarzach:

Poznałem Dorotę Rabczewską, a nie Dodę. A to dwie zupełnie różne osoby. Wydaje mi się, że powoli dociera do Dody, że wizerunek ostrej, agresywnej dziewczyny jest jej coraz mniej potrzebny. To się dobrze sprzedaje, ale ona jest zupełnie inna. Niewiele osób będzie miało szansę zobaczyć ją taką, jaka jest naprawdę - czytamy w Gali.

Szaranowicz przy okazji powiedział, że Doda nie jest w jego typie: TROJAN JAN/KAPIF.PL/jtrojan

To nie jest mój typ, ale myślę, że to jest dziewczyna, która może się bardzo podobać mężczyznom. Zwłaszcza tym, którzy są zdobywcami, którzy chcieliby ją okiełznać. Chociaż w przypadku Dody wydaje mi się to bardzo trudne i nie każdemu jej partnerowi to się uda. To jest twarda, silna i ostra osobowość - Wyznaje w najnowszej Gali Włodek

Po czym dodaje:

Doda gra konwencją blondynki. To jest migotanie cekinami, róż i tipsy. Jest dla Polaków trochę blondynką z kawałów. I nie ma w tym nic złego. Ona dostrzegła, że świat wokół nas jest plastikowy i tandetny, jak z fotoplastykonu. I Doda w tym świecie, jak Barbie, dobrze się czuje. Ma poczucie, że jest królową tego różowego świata.

Ale to nie wszystko. Jak czytamy dalej, na pytanie, co jej mówi, gdy się spotykają prywatnie, Włodzimierz Szaranowicz wyznaje:

Po prostu zwracam jej uwagę, że powinna pokazać więcej swoich twarzy. Dlatego, że jej twarz na sprzedaż jest już bardzo ograna. Mogłaby zaistnieć jako osoba, która naprawdę ma swój własny i ciekawy pogląd. Powinna bardziej eksponować swoją osobowość, a nie tylko radykalną zadziorność.

Jesteśmy ciekawi, co Włodzimierz myśli o Jusi albo Joli Rutowicz? To jedyna postać w show-biznesie, której można wierzyć na słowo, więc mogłoby się okazać, że prawda o Rutowicz nie jest wcale różowa. Plotek poleca wywiad z Szaranowiczem w najnowszej Gali.

Z Włodzimierzem Szaranowiczem rozmawiała Anna Kaplińska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.