Sex and the City: Film

Sex w wielkim mieście to kultowy serial dla wielu kobiet na całym świecie. Jego twórcą jest Darren Star, odnoszący same sukcesy producent telewizyjny i scenarzysta, który wykreował takie hity jak Beverly Hills, 90210 i Merlose Place.

CRAIG BLANKENHORN/THE KOBAL COLL/Craig Blankenhorn

Nie trudno się więc dziwić, że także ten serial osiągnął szczyty popularności i wkrótce zobaczymy jego kontynuację w wersji kinowej.

Carrie Bradshaw i jej trzy przyjaciółki zagościły na ekranach telewizorów w 1998 roku. Powstało aż sześć (dla prawdziwych wielbicielek serialu tylko sześć) sezonów serialu. "Sex and the City: The Movie", czyli dalszej, pełnometrażowej części przygód modnych, seksownych i odnoszących sukcesy mieszkanek Nowego Jorku.

CRAIG BLANKENHORN/THE KOBAL COLL/Craig Blankenhorn

Główne role zagrają te same aktorki, które mogliśmy podziwiać w wersji telewizyjnej: Sarah Jessica Parker (1965), Kim Cattrall (1956), Kristin Davis (1965) i Cynthia Nixon (1966). Reżyser też ten sam czyli Michael Patrick King. Akcja rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w ostatnim sezonie tego popularnego cyklu.

CRAIG BLANKENHORN/THE KOBAL COLL/Craig Blankenhorn

Cóż właściwie można powiedzieć o filmie? Może tyle, że Sarah Jessica Parker, grająca serialową Carrie, stała się symbolem wyzwolonej kobiecości. A jej styl ubierania, choć nie zawsze poglądy, naśladuje tysiące kobiet na całym świecie. Serial stał się tak popularny, że nalazła się firma, która organizuje wycieczki autokarowe po Nowym Jorku i miejscach gdzie był kręcony serial. Zatem czekamy na kolejną odsłonę przygód czterech wyzwolonych muszkieterek. A nasze mniej i bardziej wyzwolone panie do momentu premiery pozostawiamy z pytaniem: Czy możemy mieć życie seksualne jak faceci? I jak w tym może pomóc na przykład sukienka od Versace, którą Carrie nosi w ostatnim odcinku, a która kosztuje 79000$.

CRAIG BLANKENHORN/THE KOBAL COLL/Craig Blankenhorn

Artykuł sponsorowany