Facet Patrycji Markowskiej dostał pracę w Polsacie

Ten facet potrafi się ustawić. Jacek Kopczyński , który niedawno został ojcem dziecka Patrycji Markowskiej martwi się tym, że przyszłość jego rodziny zależy od pracy. Dlatego znalazł sobie całkiem dobrą posadę w Polsacie. Co będzie robił?

Jacek Kopczyński ma głowę na karku. I czuje się bardzo odpowiedzialny za przyszłość swojego dziecka i Patrycji Markowskiej. Nic dziwnego, że po kilku miesiącach rozglądania się za stałą pracą w końcu ją znalazł. Aktor dostał stałą rolę w serialu "Samo Życie", który od kilku lat pokazuje Polsat. Jak dowiedział się Plotek Jacek wcieli się w postać dziennikarza, którego serialowa redakcja poszukiwała do stałej obsady.

Po śmierci Jacka Chmielnika w redakcji był wakat. Długo szukaliśmy nowego aktora, który wypełniłby to miejsce. Wybór padł na Jacka Kopczyńskiego, który jest świetnym aktorem i z pewnością dobrze się sprawdzi w tej roli. To stała posada w tym serialu - zapewnia pracownik Polsatu.

Cóż Patrycja Markowska powinna być więc szczęśliwa, bo w końcu może spokojnie wychowywać dziecko. Jacek zaś znakomicie wywiązuje się z roli głowy rodziny. Plotek trzyma za aktora w nowej pracy kciuki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.