Dwójka chce, żeby Polskę na tanecznej Eurowizji reprezentowała gwiazda stacji. Nieoficjalnie wiadomo, że propozycję udziału w tym show otrzymał Krzysztof Tyniec , który od kilku miesięcy prowadzi "Koło Fortuny" , a wcześniej też wygrał piątą edycję "Tańca z Gwiazdami".
Dwójka stawia na swoje gwiazdy. To przesądzone, że nie pojedzie na Eurowizję gwiazda związana z inną stacją. Wiem, że taką propozycję dostał Krzysiek Tyniec, bo prowadzi na antenie program. Umowa z konkretną osobą musi być podpisana do połowy kwietnia - zdradza dziennikarka TVP.
Czyżby TVP nie brało pod uwagę w ogóle Rafała i Marcina Mroczków? To możliwe, bo aktorzy potwierdzili w rozmowie z Plotkiem, że nikt nie złożył im takiej propozycji. Nic dziwnego, że w tej sytuacji Krzysztof Tyniec jest najpoważniejszym kandydatem do tanecznej Eurowizji. Nie wiadomo, jednak czy prezenter przyjmie tę propozycję. Wiadomo tylko, że musi do końca tygodnia podjąć decyzję.