Marta Lewandowska zakręci "Kołem Fortuny"?

Już w poniedziałek zakręci się Koło Fortuny, które na początku lat 90. było hitem TVP. Dwójka postanowiła odświeżyć starą konwencję poprzez wartościowe nagrody i ciekawy duet prowadzący - Krzysztof Tyniec i Marta Lewandowska. O Tyńcu wiemy dość sporo, a kim jest Marta?

 

Była modelka i asystentka szefa TVP2 nie będzie odsłaniała literek, ponieważ tego rodzaju rzeczy wykonuje już komputer. Wydawać by się mogło, że od poprzedniego Koła Fortuny minęły wieki. Zadaniem Marty będzie pomaganie Krzysztofowi w prowadzeniu programu.

 

Nie będzie tylko hostessą, tak jak słynna już Magda Masny, bo literki i słowa odsłania dziś komputer. Nowa Magda nawiąże żywy kontakt z uczestnikami programu i publicznością - mówi producent teleturnieju dla "Tele Tygodnia".

 

A jak sama Marta zapatruje się na współpracę w gwiazdą pokroju Krzysztofa Tyńca?

Jest niezwykle ciepłą i miłą osobą. Mam nadzieję, że stworzymy zgrany duet. Ma też olbrzymie doświadczenie. Jestem pewna, że dzięki jego wskazówkom i uwagom zdobędę nowe umiejętności - mówi Lewandowska.

 

"Żywy kontakt z publicznością i uczestnikami" - to brzmi dość tajemniczo. Może powiedzenie "Magda, pocałuj pana" nabierze w nowym Kole Fortuny zupełnie innego znaczenia...