Luntek - ściemniacz czy wariat z parciem na szkło? GŁOSUJ!

Kojarzycie kolesia o imieniu Luntek, który strasznie lansuje się na youtube'ie? Pewnie tak, bo wszystkie serwisy o nim pisały przy okazji Britney Spears i Dody. Zastanawialiście się, w jakim celu Luntek robi to wszystko? Głosujcie w sondażu Kotka!

Internetowa gwiazda czy pozer, któremu zależy tylko na tym, by o nim mówili? Dobre pytanie, ale zdania są podzielone.

Luntek pojawił się w internecie pod koniec zeszłego roku. Szybko został okrzykniętym polskim Chrisem Crockerem , który to w filimkach zamieszczanych w sieci bronił swojej ulubionej gwiazdy Britney Spears . Chris wywołał wtedy niemałe zamieszanie, a wszystkie serwisy zagraniaczne pokazywały go krzyczącego "leave her alone". Luntek zczaił się, że takie akcje to dobry spoób na autopromocję i też zrobił filmik o Britney !

Britney Spears była i minęła. Teraz przyszedł czas na naszą rodzimą wokalistkę. Doda nie ma ostatnimi czasy zbyt łatwo, ponieważ wszyscy się na nią uwzięli. Była nawet popularna akcja o chowaniu Dody do lodówki. Luntek oczywiście się do niej przyłączył.

A zaraz potem próbował namówić wszystkich, żeby się od niej odczepili.

Jedno nie pokrywa się z drugim... Kotek nie wierzy w jego dobre intencje.

Poza tym chłopak stwierdził, że w naszym show-biznesie jest nudno. Rzucił wyzwanie Kubie Wojewódzkiemu !

Co o nim sądzicie? Kotek ma mieszane uczucia, bo ten chłopak nie sprawia wrażenia do końca normalnego. Oczywiście, Kotek nie chce nikogo obrażać, ale to tylko osobista ocena.

Kotek chętnie pozna Wasze opinie na temat Luntka . Piszcie koniecznie w komentarzach, co o nim sądzicie i zagłosujcie w sondażu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.