Doda zaliczyła "glebę" w "Gwiazdy tańczą na lodzie"! Wideo!

Doda nie zna się na serialach i nie wie, kim są uczestnicy drugiej edycji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Królowa jest tylko jedna i to ona najbardziej błyszczała podczas całego programu. Co tym razem zrobiła Doda? "Zaliczyła glebę"! Wideo!

Telewizja ma misję, ale jak to w TVP bywa pierwszy odcinek "Gwiazy tańczą na lodzie" zaczął się od poślizgu, a właściwie "dwóch poślizgów". "Po pierwsze-primo": program pojawił się na telewizyjnych ekranach z 15-minutowym opóźnieniem.

"Po drugie primo": już pierwszy odcinek show pokazał, że największą i najaśniej świecącą gwiazdą jest Doda, która sfrunęła, ze swym tronem i w koronie na głowie, do studia, a przy okazji "zaliczyła glebę".

Doda w 'Gwiazdy tańczą na lodzie 2'Doda w "Gwiazdy tańczą na lodzie 2" Doda w "Gwiazdy tańczą na lodzie 2"/fot. KJ/Forum

Niespodzianek nie było, bo wszystkie gwiazdy drugiej edycji show tańczą na wyrównanym poziomie. Poradził sobie nawet Robert Moskwa , który wbrew obawom zdążył nauczyć się choreografii z nową partnerką.

Już po pierwszym odcinku widać, że ulubieńcami widzów mają szansę stać się: Kasia Piertas, która dostała bardzo surowe noty od Dody. Obie panie za sobą nie przepadają i choć Rabczewka próbowała to ukryć, to i tak wszyscy wiedzą, że w następnych odcinkach może dojść do konfliktu.

Rabczewska zresztą w tym odcinku zabłysnęła przy okazji występu młodego aktora Marcina Roja, który gra w "Barwach Szczęścia". Piosenkarka bezkrytycznie przyznała, że nie wie kim jest aktor i w jakim gra serialu.

To specjalność raczej mojej babci. Nie wiem, kim są te gwiazdy - mówi Doda.

Trzeba Dodzie oddać, że wykazała się "niezłym nosem" - z programu odpadł Marcin Rój! Czyżby widzowie podobnie jak Doda nie wiedzieli, kim jest aktor?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.