Agustin Egurrola przegrał casting do "Kochaj i tańcz"!

Szok! Agustin Egurrola przegrał casting na głównego choreografa w filmie "Kochaj i Tańcz"! TVN postawił na zupełnie kogo innego, ale równie cenionego i szanowanego w branży. Kim jest? 

Już za kilka dni rozpoczną się pierwsze zdjęcia do tanecznego hitu "Kochaj i Tańcz" ! Plotek dowiedział się, kto będzie odpowiadał za choreografię i układy taneczne w filmie.

TVN ostatecznie podjął decyzję o tym, żeby zatrudnić do pracy z tancerzami i aktorami znanego profesjonalistę. Jest nim Jarosław Staniek, który pracował dotąd przy najbardziej widowiskowych przedstawieniach Teatru Muzycznego w Gdyni oraz przy programie "You Can Dance" . To duża niespodzianka, bo wszyscy spodziewali się, że stacja powierzy to zadanie Agustinowi Egurroli. Ale stało się inaczej.

Na razie kompletuje obsadę, jednak ostateczną decyzję o tym, kto pojawi się w filmie podejmuje reżyser. Zależy mi na tym, żeby pokazać taniec przez historię ludzi, bo w końcu nie każdy interesuje się tańcem, a chcemy sprawić aby ten film był naprawdę ciekawy dla widzów. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze pracować, choć to dla mnie duże wyzwanie, bo w Polsce dotąd nie było jeszcze takiego filmu - wyjaśnia Jarosław Staniek w rozmowie z Plotkiem.

Staniek na razie nie chce ujawnić żadnych nazwisk ale twierdzi, że stara się ściągnąć do pracy naprawdę zdolnych tancerzy. A tych jest wielu w Polsce, o czym przekonaliśmy się już podczas pierwszej edycji "You Can Dance".

Wszystko wskazuje na to, że "Kochaj i Tańcz" będzie naprawdę widowiskowym filmem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.