Ania Bosak w "Kochaj i tańcz"?

Nie ogłoszono jeszcze listy aktorów, którzy wezmą udział w zdjęciach do filmu "Kochaj i Tańcz" , a tymczasem ekipa obsadza role tancerzy. Wśród pewniaków jest Ania Bosak, która wzięła udział w "You Can Dance".


Wyjechała z Łodzi, żeby spróbować swoich sił w Warszawie. Ania Bosak twierdzi, że najważniejszy jest dla niej taniec. Trudno się dziwić, bo na parkiecie młoda tancerka radzi sobie znakomicie. Ciekawe jak teraz poradzi sobie przed kamerą?


Plotek dowiedział się, że Bosak wzięła udział w castingu do "Kochaj i Tańcz". Producenci chcą dać rolę Ani w filmie, bo poza aktorami na ekranach pojawią się również tancerze. Nic dziwnego, że wśród potencjalnych kandydatów do obsady w filmie przewija się również nazwisko "Bosej".


To może być wielki krok do popularności dla pięknej tancerki. Co prawda, Bosak podkreśla, że najważniejszy jest dla niej taniec i się nie myli. Ale być może swoje umiejętności Ania teraz poszerzy o aktorstwo. Plotek czeka w wielkim napięciu na ostateczne wyniki castingów do "Kochaj i tańcz", które mają być ponoć ogłoszone jeszcze w tym tygodniu.