Weronika Pazura wyleci z You Can Dance?

To ciężkie chwile dla Weroniki Pazury, która do niedawa zasiadała w składzie jury "You Can Dance ". Popularna jurorka drży o swój los! W TVN trwają rozmowy na temat kolejnej edycji show. Stacja szykuje zmiany... w jury programu.

Wydawało się, że jej pozycja jest silna w "You Can Dance". Jednak od kilku tygodni krążą plotki o tym, że Weronika Pazura nie będzie jurorką w kolejnej edycji show. Potwierdzeniem tego mogą być słowa samej jurorki, która podczas finału stwierdziła, że nie będzie miała więcej okazji do tego, żeby wypowiadać się na temat tańca.

To rzeczywiście była dziwna wypowiedź. Weronika podczas nagrania była spięta. Chyba się czegoś obawia. Być może w drugiej edycji będą zmiany. Może TVN zdecyduje się na rozszerzenie ławy sędziowskiej o jeszcze jednego jurora. W końcu nawet w Tańcu z Gwiazdami było ich czterech. - opowiada dziennikarz stacji.

Czyżby Weronika obawiała się utraty pracy przy drugiej edycji "You Can Dance"? Wszystko jest możliwe. Ostateczne decyzja należy do szefostwa stacji. A Wy co o tym myślicie?

Więcej o: