Dominika Gawęda ma dość pracy!

To musiało tak się skończyć. Dominika Gawęda i jej koledzy z zespołu Blue Cafe od kilku miesięcy nie mieli nawet wolnej chwili, żeby odetchnąć. Dlatego kilka dni temu podjęli decyzję, która zaskoczyła nawet najbliższych znajomych piosenkarki.  

Dominika Gawęda na dobre zadomowiła się w zespole Blue Cafe. Ponad rok temu młoda piosenkarka z powodzeniem zastąpiła Tatianę Okupnik , która po kilku latach współpracy z zespołem zdecydowała się na solową karierę. Praca z muzykami z zespołu była wielkim wyzwaniem dla Dominiki. Na szczęście wszystko potoczyło się jak w bajce.

Gawęda nie dość, że znakomicie radzi sobie na estradzie, to również szybko zaskarbiła sobie sympatię kolegów z Blue Cafe.

Niestety, nagranie nowej płyty i przede wszystkim wyczerpująca trasa koncertowa dały się młodej artystce we znaki. Dlatego, po rozmowach z Pawłem Rurakiem- Sokalem piosenkarka podjęła decyzję o tym, żeby na pewien czas wyłączyć się z zawodowych obowiązków -opowiada Plotkowi Kamila Sowińska, manager Blue Cafe.

Jedziemy na Malediwy. Ostatni rok był dla nas wszystkich bardzo wyczerpujący. Postanowiliśmy w końcu odpocząć.

Nieoficjalnie wiadomo, że Dominika Gawęda wyjechała pod koniec tego tygodnia w egzotyczną podróż, która potrwa 14 dni. Po powrocie młoda artystka wróci do pracy nad kolejną płytą z Blue Cafe.

Według wstępnych uzgodnień nowy album Blue Cafe pojawi się w sklepach wiosną przyszłego roku.

Więcej o: