Robert Moskwa ucieka w pracę?

Robert Moskwa znany szerszej publiczności z roli dr. Rogowskiego w "M jak miłość", żadnej pracy sie nie boi. Aktor nie dość, że gra w kilku serialach jednocześnie, to z powodzeniem śpiewa i prowadzi różne imprezy. Przyjaciele Roberta martwią się o niego, bo aktor od kilku tygodni nie odbiera telefonów i rzadko bywa w domu.

Kariera Roberta Moskwy nabrała rozpędu po udziale w pierwszej edycji "Jak oni śpiewają" . To był prawdziwy przełom w życiu Roberta, który zaraz po programie dostał bardzo dużo propozycji zawodowych. Aktor przyznał, że udział w programie Polsatu otworzył mu wiele drzwi, które wcześniej były dla niego zamknięte.

Nic dziwnego, że Moskwa z powodzeniem kuszony przez różne firmy prowadzi imprezy, śpiewa, a nawet tańczy. Niestety znajomi się martwią o niego, bo Moskwa ponoć wygląda na bardzo przemęczonego - wyznaje w Plotku przyjaciółka aktora..

Próbowałam się dodzwonić do Roberta już kilka razy. Bez skutku. Ciągle jest w pracy. Wiem, że to dla niego szansa na zarabianie dużych pieniędzy. Jednak mam wrażenie, że on ucieka w pracę, żeby zagłuszyć samotność. On po prostu nie może się z tym pogodzić, że jest sam.

Czy to możliwe, że taki przystojny aktor jest samotny? Moskwa kilka lat temu rozstał się ze swoją żoną i od tamtego czasu nie znalazł miłości. Plotek apeluje do Roberta Moskwy, żeby nie pracował tak ciężko i znalazł odrobinę czasu dla siebie. Wtedy być może zauważy, że na jego jeden znak czekają miliony rozkochanych fanek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.