Ola Kwaśniewska - ślub tuż tuż?

Pewnie niejeden łamie sobie głowę na pytaniu: kiedy Ola Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki wezmą ślub. Co i raz słychać jakieś pogłoski, ale młodzi jak na razie zajęci są swoimi sprawami. Jaki będzie ich następny krok?

Zanim przyjdzie czas na ślub, trzeba poznać rodziców dziewczyny, a w tym wypadku, to nie lada wyzwanie. Czy  Wojtek denerwował się przed spotkaniem przyszłych teściów?

Większą tremę miałem przed mamą Oli niż przed jej tatą. Miałem nadzieję, że facet z facetem się jakoś dogada. Już przy pierwszym wspólnym obiedzie przekonałem się, że pani Jolanta jest nie tylko wielką damą, ale przede wszystkim fantastyczną mamą mojej dziewczyny - wyznał florecista "Życiu na gorąco".

A państwo Kwaśniewscy już czekają na nowego członka rodziny. Mowa nie tylko o przyszłym zięciu, ale też o wnuku, którego oboje pragną. Jolanta Kwaśniewska urodziła swoją jedynaczkę w wieku 26 lat i twierdzi, że to odpowiedni czas dla kobiety na zostanie matką.

Właśnie w tym wieku mamy najwięcej siły, spokoju i wytrwałości. I chyba jesteśmy najlepiej przygotowane na podejmowanie takich wyzwań - tłumaczy była Pierwsza Dama.

Jednak ani Ola ani  Wojtek nie myślą na razie o potomstwie. Oboje zajęci własnymi karierami nie mają czasu na tak poważny krok. Szuchnicki bardzo intensywnie trenuje w Gdańsku przed przyszłą Olimpiadą, a Ola związana jest kontraktem z TVN-em i cały czas przebywa w Warszawie.

Potem będzie czas na ślub i dziecko, ale wcześniej jeszcze psa. W opinii Oli posiadanie wspólnego zwiarzaka oznacza gotowość na zostanie rodzicem. Ciekawa teoria.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.