Pola Wiśniewska ma problemy ze zdrowiem? Najnowsze zdjęcie żony lidera Ich Troje niepokoi

Pola Wiśniewska opublikowała na InstaStories zdjęcie z urządzeniem do badania serca. Wygląda na to, że żona Michała Wiśniewskiego może mieć problemy ze zdrowiem. Na szczęście dobry humor jej nie opuszcza.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną lidera Ich Troje - Michała Wiśniewskiego. Para poznała się przez internet, a zaledwie rok później zdecydowała się na ślub. W 2021 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Falco Amadeus.16 maja 2023 roku para powitała na świecie kolejne dziecko. Piosenkarz słynie z nietypowych imion, które wybiera dla swoich potomków. Dzieci Michała z poprzednich związków to Fabienne, Vivienne, Etiennette i Xavier. Najmłodszy członek rodziny także otrzymał charakterystyczne imiona. "Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie, synku!" - pisali dumni rodzice. Para wychowuje także czwórkę dzieci Poli z jej poprzedniego związku. Co dziś słychać u pary? Wygląda na to, że żona muzyka ma kłopoty ze zdrowiem. Na Instagramie podzieliła się niepokojącą relacją.

Zobacz wideo Etienette Wiśniewska zaprosi rodziców na płytę? Michał: Oby nie

Pola Wiśniewska ma problemy zdrowotne? Opublikowała niepokojące zdjęcie

Pola Wiśniewska opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie z przypiętym do paska holterem. "Prawie jak walkman" - napisała. Badanie EKG za pomocą tego urządzenia trwa 24 godziny i pozwala szczegółowo monitorować pracę serca. Pomiary zbierane są przez przyklejone do ciała elektrody. Zebrane w ten sposób dane są następnie poddawane szczegółowej analizie komputerowej. Tego typu badanie wykonuje się u np. osób z arytmią lub niedokrwieniem mięśnia sercowego. Żona Michała Wiśniewskiego nie zdradziła jednak żadnych szczegółów. Zdjęcie opublikowane przez Polę Wiśniewską na InstaStories znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Michał Wiśniewski i Pola WiśniewskaMichał Wiśniewski i Pola Wiśniewska www.instagram.com/m_wisniewski1972/

Marta Wiśniewska o relacjach z aktualną żoną lidera Ich Troje. "Nie spędzamy 24 godzin razem"

Jakie relacje ma aktualna żona Michała Wiśniewskiego z jego poprzednimi żonami? Rąbka tajemnicy uchyliła Marta Wiśniewska, druga żona Michała Wiśniewskiego i matka jego dwójki dzieci - Xaviera i Fabienne. Chociaż dzieci pary są już dorosłe, to często odwiedzają tatę i najmłodsze rodzeństwo Jakiś czas temu w rozmowie z portalem JastrząbPost była żona muzyka opowiedziała, jak wyglądają jej relacje z nową partnerką Michała Wiśniewskiego. Jak się okazało, nie ma między nimi złej krwi. - Tak, my jesteśmy taką ekipą, która może nie rzuca się sobie na szyję i nie spędzamy 24 godzin razem, ale jak się widzimy, to naprawdę jest miło. Lubimy ze sobą rozmawiać i fajnie, jeśli są szczęśliwi to dla mnie tym lepiej - podkreśliła Mandaryna

Śledzisz życie prywatne Michała Wiśniewskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.