Tak Sara James ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Nauczyciele złapią się za głowy

Sara James zdaje egzamin ósmoklasisty. Młoda wokalistka na InstaStories pokazała, jaką stylizację wybrała na tę okazję. Nie ma nic wspólnego z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Sara James urodziła się w 2008 roku i już podbija świat. Wzięła udział w "America’s Got Talent" i zachwyciła samego Simona Cowella. Nie wygrała, to zyskała fanów na całym świecie. Choć 15-latka chce związać przyszłość z muzyką, to jednak nie zapomina o edukacji. Właśnie przystąpiła do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Na InstaStories pokazała nagranie z drogi do szkoły. Jak wyglądała?

Zobacz wideo Zobaczcie, jak wyglądała

Sara James na egzaminie z matematyki. Zobaczcie, w jakiej stylizacji się pojawiła

Nastolatka już ma określony styl. Jest luźny, kolorowy. James uwielbia bawić się fryzurami. Tym razem zrezygnowała jednak z charakterystycznych warkoczyków i postawiła na rozpuszczone włosy. Do tego założyła obcisłą sukienkę w kratkę oraz białe rękawiczki. Na szyi widzimy jasny choker. Miała też mocny makijaż, z podkreślonym okiem. Na nagraniu widać było, że świetnie czuje się w takiej stylizacji, która jest dość nietypowa jak na taką okazję. Przyjęło się, że ósmoklasiści, zdający egzamin, powinni postawić na eleganckie i ciemne stylizacje. Sara James świadomie wyłamała się od tych zasad. Na egzamin zawiozła ją mama, która najwidoczniej nie miała problemów z tym, jak prezentuje się jej córka. Efekt zobaczycie w naszej galerii na górze strony. 

Sara James o szkole

James ma ogromny wokalny talent, który ciągle rozwija. W wywiadach podkreśla, że nie wie, czym by się zajmowała, gdyby nie muzyka. "Wydaje mi się, że nie mam innych talentów oprócz śpiewania. Może mogłabym być tancerką albo managerką artystów, choć patrząc na robotę moich managerów, to nie jest prosta rzecz, szczególnie ze mną" - powiedziała w rozmowie z "Glamour". Mimo to zarówno ona, jak i jej rodzice, chcą, by zdobywała wiedzę w szkole. Młoda gwiazda nie jest jednak do końca pewna, czy pójdzie na studia, ale na pewno chce w przyszłości zdać maturę. Jednak ciągłe wyjazdy nie sprzyjały jej w chodzeniu do szkoły w normalnym trybie. W związku z tym w zeszłym roku opowiadała o tym, że zamierza przejść na tzw. "chmurę". "Dzięki temu będę mogła zdać rok w kilka miesięcy, uczyć się kiedy chce i samej ustalać, kiedy piszę sprawdziany" - wyjaśniła w rozmowie z magazynem. 

Jak Ci się podoba stylizacja Sary James?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.