Joanna Krupa skrytykowana za paznokcie córki. Szybko się wytłumaczyła

Joanna Krupa często pokazuje w sieci wspólne chwile z córką. Na nowym nagraniu nie wszystko spodobało się internautom.

Joanna Krupa razem z Douglasem Nunesem w 2019 roku zostali rodzicami córki Ashy. W marcu 2023 roku modelka potwierdziła rozstanie z mężem. Pozostają jednak w dobrych relacjach i wciąż wspólnie spędzają czas z córką. Krupa na co dzień mieszka w Los Angeles, jednak ze względu na sprawy zawodowe często przyjeżdża do Polski. Na jednym z najnowszych nagrań pokazała, jak uczy córkę języka polskiego. Fani byli zachwyceni, jak świetnie radzi sobie Asha. Jedna z obserwatorek zauważyła jednak coś, co nie do końca jej się spodobało. Chodzi o paznokcie czterolatki.

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy będzie modelką? Modelka mówi, czy widzi ją w tej branży

Joanna Krupa skrytykowana za paznokcie córki. Odpowiedziała

Gwiazdy muszą liczyć się z tym, że internauci są niezwykle spostrzegawczy i często pytają o szczegóły nagrań czy zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. Tym razem internautka zauważyła, że czteroletnia Asha ma kolorowe paznokcie. "Tylko te pomalowane paznokcie" - skomentowała, dodając smutną emotikonę.

I jaki problem? Dla dziecka lakier - szybko wytłumaczyła Joanna Krupa.

Joanna Krupa skrytykowana za paznokcie córki. Szybko się wytłumaczyłaJoanna Krupa skrytykowana za paznokcie córki. Szybko się wytłumaczyła fot. Instagram.com/joannakrupa

Warto podkreślić, że istnieją na rynku specjalne lakiery do paznokci dla dzieci, które są bezpieczne i łatwo zmywalne. W komentarzach fani stanęły w obronie modelki. "To dla zabawy", "Moja czteroletnia córka też ma, sama maluje i zmywa wodą" - piszą.

Fani zachwyceni córką Joanny Krupy. "Każdy język jest na wagę złota"

Pod nagraniem nie zabrakło pozytywnych komentarzy fanów, którym podoba się, jak Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego. "Moja czteroletnia córeczka też jest dwujęzyczna, nie wyobrażam sobie, nie uczyć jej naszego języka polskiego! Pięknie pani Joasiu!", "Ależ ona ładnie mówi po polsku", "Mam nadzieję, że będzie mówić po polsku tak samo dobrze jak po angielsku", Pięknie... Każdy język jest na wagę złota w życiu" - piszą. O tym, czy Asha mówi po polsku, modelka opowiadała też w rozmowie z Plotkiem. - Super, wszystko rozumie, mówi dużo po polsku, zdaniami już, jak czegoś nie rozumie, czy nie wie, jak powiedzieć, to się pyta - ujawniła. Po więcej zdjęć Joanny Krupy z córką zapraszamy do galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA