Zborowska już nie ukrywa ciążowego brzucha. Poszła na imprezę i pochwaliła się krągłościami

Zofia Zborowska nie ukrywa już swojego stanu błogosławionego. Tuż po ogłoszeniu go światu, poszła spotkać się ze znajomymi. W pewnym momencie imprezy wyznaniem zaskoczyła jej znajoma.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poinformowali we wtorek o kolejnej ciąży aktorki. Zrobili to oryginalnym nagraniem, na którym ich rodzina jest przedstawiana przez dwuletnią córkę małżonków. W pewnym momencie możemy usłyszeć: "A ja jestem Nadzia. Będę miała siostrzyczkę. Zobacz Krysia, to jest moja siostrzyczka" - mówi dziewczynka, zwracając się do jednego z psów i pokazując mu zdjęcie USG. Pod nagraniem szczęśliwi rodzice dodali też kilka słów od siebie. "Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie, a Zosia sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym" - czytamy w poście pary. Kilka godzin później bawili się świetnie na mieście.

Zobacz wideo Zofia Zborowska poprosiła mamę o pomoc w opiece nad córką. Maria Winiarska podpadła

Koleżanka mówi o bliźniaczej ciąży Zofii Zborowskiej

Zofia Zborowska nie robi już tajemnicy ze swojej ciąży. Kilka godzin po ogłoszeniu w internecie tej radosnej nowiny, poszła z mężem na event, gdzie spotkała dobrych znajomych. Nie zabrakło oczywiście pamiątkowych relacji na Instagramie. "Nadchodzi mom of two (mama dwójki - przyp. red)" - powiedziała na jednej z nich Maja Bohosiewicz, pokazująca nagranie na którym widzimy rozbawioną Zborowską trzymającą się za brzuch. "Ach, przestań" - śmiała się kokietując. W pewnym momencie na filmiku pojawia się ich koleżanka, która dorzuciła swoje trzy grosze i zdaje się zażartowała. "Teraz to są bliźniaki. Wygadałam się?" - słyszymy, co tylko Bohosiewicz zdążyła skwitować dwoma słowami - "Jezus Maria!". Pierwsze zdjęcia Zofii Zborowskiej w ciąży z kolejną córką, znajdziesz w galerii na górze strony.

Zofia Zborowska chwali się ciążą.Zofia Zborowska chwali się ciążą. Zofia Zborowska nie ukrywa ciążowych krągłości. Fot. Kapif.pl

Zofia Zborowska przechodziła trudny czas w poprzedniej ciąży

Podczas ciąży z Nadzieją Zofia Zborowska nie koloryzowała rzeczywistości i pokazywała ją taką, jaka jest. Za pokazywanie się w naturalnej odsłonie obrywało się jej regularnie w sieci. Aktorka przechodziła wtedy trudny czas, bo na domiar złego chorowała. - Ja wtedy miałam czerniaka w ciąży i przechodziłam przez bardzo, bardzo, bardzo trudny czas. To była ostatnia rzecz, o jakiej ja myślałam, jak wyglądam - opowiadała w programie "Dalej" na YouTubie. Rozmawiająca z nią Martyna Wojciechowska była wstrząśnięta wyznaniem Zofii. - To jest w ogóle jakiś koszmarny moment w życiu, o którym mówisz. Jesteś w ciąży i dowiadujesz się o tym, że masz tak ciężką chorobę - podsumowała.

Więcej o:
Copyright © Agora SA