Daniel Martyniuk kompletnie odmieniony. Relaksuje się na Bali. Nie jest sam. Zabrał narzeczoną

Daniel Martyniuk do tej pory słynął raczej z hulaszczego trybu życia. Zmienił się jednak przy byłej partnerce, z którą jeszcze raz dał sobie szansę na związek. Zakochani wypoczywają na Bali, co relacjonują w mediach. Można zauważyć, że syn Zenka Martyniuka jest całkowicie odmieniony.

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Zenka Martyniuka i Danuty Martyniuk. Pociecha gwiazdora disco-polo dała się poznać dzięki licznym kłopotem z prawem. Wszczynanie awantur, publiczne pyskówki czy jazda pod wpływem alkoholu, to tylko część z jego kontrowersyjnych zachowań. W 2021 roku za swoje przewinienia otrzymał karę dziesięciu miesięcy więzienia w zawieszeniu, dziesięciu tysięcy złotych grzywny i sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów, a jakiś czas potem obraził w mediach społecznościowych sędzię, która wydała ten wyrok. Za to Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej wniosła akt oskarżenia. Sprawa ruszyła dopiero 29 czerwca. Martyniuk na jakiś czas usunął się z mediów. Powrócił odmieniony i znacznie spokojniejszy. Wszystko za sprawą ukochanej. 

Zobacz wideo Czy Danuta Martyniuk zatrudniła sprzątaczkę? Zdradziła, co robi w domowym zaciszu!

Daniel Martyniuk kompletnie odmieniony. Narzeczona ma na niego kojący wpływ 

Daniel Martyniuk w sierpniu 2022 roku oświadczył się byłej dziewczynie podczas wyprawy kajakami. Ukochanej kupił nietypowy pierścionek. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ. Jak widać, stara miłość nie rdzewieje i z Faustyną jest do dziś. Snuje już nawet ślubne plany. Jednak zanim ponownie sformalizuje związek z ukochaną, postanowił zabrać ją na wspólny wypad. Padło na egzotyczny kierunek. Zakochani od kilku dni zwiedzają Bali, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Nie brakuje rajskich widoków i romantycznych kadrów. Na jednym z nich syn gwiazdora disco-polo całuje ukochaną w policzek. Pokazał też Faustynę w bikini pijącą świeżego kokosa. Sam Daniel zdaje się znacznie spokojniejszy i zrelaksowany. Wygląda na to,że ukochana ma na niego wręcz kojący wpływ. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Daniel Martyniuk rozwód 

Daniel Martyniuk ma za sobą medialny rozwód z Eweliną Golczyńską, z którą ma córkę Laurę. Oficjalnie zakończyli małżeństwo jesienią 2020 roku. Syn Zenka Martyniuka w niezbyt pochlebnych słowach wypowiadał się na temat byłej żony. Gdy emocje po rozwodzie opadły, Daniel także przestał atakować w mediach Ewelinę. Podkreślał przy tym, że chce być obecny w życiu córki. Jak ujawnił w jednym z wywiadów, nie śpieszy się z organizacją drugiego ślubu. Razem z Faustyną chcą, aby ceremonia odbyła się z dala od blasku fleszy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.